Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

JEDNODENNÍ VÝLET

Účastníci: Áďa, Beny, Big, Deni, Jeník, Kadli, Kubula, Majda, Majkl, Marťan, Maty, Munzík, Niky, Pasťa, Pitris, Poky, Poli, Rosi, Šindel, Sony, Štěpán, Tomes, Vojta, Žek, Zlesi

Sobota 8.11.2014


Ráno jsme se sešli u prodejny LIDL. Cílem naší akce bylo zneškodnit Bílého chodce a vymazat ho ze světa. Vyšli jsme směrem k vodárně a do lesa kde jsme hráli různé hry. Hráli jsme na příklad bang, ponorky a nebo kámen nůžky. Cestou jsme Bílého chodce párkrát viděli, ale nepodařilo se nám ho lapit. Až jsme přešli úzký most se zábradlím, jen na jedné straně, tak jsme určili směr další cesty – na statek. U statku jsme se napili a nasvačili. Vyslali jsme lidi, kteří šli na průzkum. Za chvíli se ozval zvuk telefonu. Volal nám Marťan. Řekl nám, že „ho“ ještě neviděli a po tom… Hovor se asi vypnul. Rychle jsme běželi tam, kam oni šli.  Na jednom pařezu, kde se ozvali, ležela zapálená lampa a vedle ní ležel telefon (propíchnutý dýkou), z kterého volal Marťan. Na mobilu jsme našli hrůzné video. Odešli jsme od toho místa pryč až do lesa u Zelené hory. Tam byla přivázaná ke stromu Denisa. Osvobodili jsme jí a ona nám řekla že „ho“ viděla. Šli jsme dál po svíčkách a tam jsme našli očarovaného Kadliho a Kubulu. Ti nám dali hru na sbírání. A po tom jsme „ho“ opět uviděli. Byl to on. Stoupli jsme si kolem něj do kruhu a řekli jsme zaříkávadlo. Jeho tělo spadlo do listí a bylo po všem. Nakonec jsme vyšli z lesa, rozdělili se do skupinek podle sídlišť a šli domů. Bylo  to hezké!

Tomes

Tomes

Sobota 8.11.2014


V sobotu jsme se sešli u obchodu Lidl. Potom jsme se procházeli po lesích a cestách ve Žďáře.  Narazili jsme na probodnutý telefon krvavým nožem. V mobilu jsme viděli video, jak bílý chodec zabíjí instruktory. Vedoucí Marťan utekl. Potom jsme šli do černého lesa, kde jsme našli světélko a Marťana. Pokračovali jsme dál a viděli jsme Deny jak je uvázaná ke stromu. Zachránili jsme ji. Říkala, že viděla Bílého chodce a my ostatní jsme všichni viděli jeho pomocníky a ti nám řekli, že pokavaď chceme zachránit vedoucí, tak musíme posbírat duše smrtelníků, které Chodec už zabil. Když jsme je všechny posbírali, tak jsme našli Chodce, kterého jsme všichni oblíčili a řekli jsme sborem zaklínadlo. Bílý chodec byl přemožen a zemřel a tímto skutkem jsme zachránili zbytek vedeoucích z jeho strašlivých spárů. Nakonec jsme všichni šli na Zelenou horu a tam naše dobrodružství skončilo.

Áďa

< Zpět do kronik | Galerie Fotek