Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Víkendovka na kopci

Účastníci: Beky, Big, Honza, Jarda, Jeník, Krýša, Kubula, Majda, Mates, Maty, Pasťa, Poky, Rudík, Sony, Štěpán, Víťa, Vojta, Žanda, Žek

Pátek 13.3.2015


Náš výlet do Daňkovic začal tím ,že jsme se v pátek sešli na nádraží kde jsme nasedli do autobusu a vydali se na cestu.Když jsme dojeli do Daňkovic, Big nás odvedl na faru, kde jsme se ubytovali. Pak jsme začali hrát člověče nezlob se ,ale bylo jiné, než tak dobře známe. Jak jsme dohráli, pak jsme hráli jiné hry. Pak nám řekli ,že máme jít ležet a četli nám pohádku o daňkovi Bambim, pohádka se nám líbila. Nakonec jsme spali do rána až do budíku.

Jeník

Sobota 14.3.2015


Sobota 14.2.

Za mlhavého rána se všichni probudili ještě před budíčkem a zahráli tichou poštu. Asi za půl hodiny přišel Big a udělal rozcvičku. Po protažení jsme odešli na ranní hygienu a usedli v jídelně k snídani ( buchty z domu nebo z Kauflandu). Pak jsme se začali balit na výlet do okolí.

Vyšli jsme ven. Všude byl poprašek bílého třpytícího se sněhu. Vyrazili jsme směr Sněžné přes Buchtův kopec. Po náročném výstupu jsme se objevili před vysokou budovou Řídícího střediska letecké dopravy České republiky. Chvíli jsme si zahráli HopSkok a šli jsme dovnitř. Vyšli jsme schodiště až do nejvýššího patra, kde byla místnost s monitorem, na kterém byla vidět všechna letadla v okruhu 300 km! I přes to, že nám pán vysvětloval, že radar monitoruje pouze střed Evropy,se stejně Krýša nevyvaroval otázce ,,moch byste nám ukázat USA?". Pán se na Krýšu s hrůzou podíval a zeptal se ho do které třídy chodí. Když Krýša odpověděl, že do sedmé, pán se zhrozil ještě víc.

Odešli jsme stále směr Sněžné dolů z kopce po asfaltové cestě. Když jsme došli k úpatí a vyšli z lesa, rozhodli se vedoucí, že si zahrajeme zaháněnou. Za půl hodiny jsme došli do Skleného do místnímu hotelu. Zde jsme si dali zvěřinový vývar a zahráli kulečník. Po cestě z obce jsme si zahráli hru JájsemTuryajdunaskok. Prošli jsme nádhernou krajinou Žďárských vrchů a dorazili do Daňkovic v rekordním čase.

Chvíli jsme měli odpočinek. Někdo vařil večeří, někdo hrál na kytaru, někdo na mobilu. Zahráli jsme si hru na pašeráky: Rozdělili jsme se do dvou skupin. Big donesl plyšáka Bambiho a toho jsme měli propašovat. Abychom zmátli soupeře, vycpávali jsme si různá místa na těle. Když hra skončila, narazil jeden chlapec do jedné dívky tak nešikovně, že ona dívka zapištěla, otočila se a chlapci vlepila takovou dělovku, že vyletěl po schodišti až o patro níže. Na večeři byly těstoviny s kečupem a sýrem. Po večeři jsme šli na prohlídku zdejší evangelické modlitebny. Milý pan farář nám vše vysvěltil a pověděl o historii kostela i Daňkovic. Poté jsme se přesunuli do minimuzea v budově fary. Bylo to moc zajímavé. Potom jsme zalehli do spacáků, Poky přečetl pohádku a šlo se chrupkat.

Kubula

Neděle 15.3.2015


V neděli jsme se vydali oslavit Rudovy narozeniny, na kterých jsme mu všichni popřáli a poté jsme šli kolem místního ZD, u kterého jsme si zahráli gordický uzel. Poté jsme se vrátili zpět na faru kde jsme viděli scénku Tři bratři a pak jsme skákali ze židle naslepo. Po této hře jsme hráli další hru, ve které jsme pískali na píštalku a hledač měl uhodnout, kde je. Oběd byl dobrý jako celá akce. Po obědě jsme všichni uklízeli a pak jsme se vydali do Sněžného, kde jsme se na chvíli podívali do cukrárny. Až jsme se všichni dost podívali tak jsme jeli autobusem a vlakem zpět do Ždáru, kde jsme akci ukončili.

Krýša

< Zpět do kronik | Galerie Fotek