Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Den s Chuckem Norrisem...

Účastníci: Beky, Big, Domča, Gog, Janek, Jarda, Kiki, Pasťa, Pitris, Poky, Rosi, Žanda

Sobota 23.5.2015


Sešli jsme se (jako skoro vždy) v nádražní hale a odebrali se na nástupiště, kde už na nás čekal vlak. Pitris nám řekl, že pojedeme hodinu a půl, ale Chuck nám cestu zkrátil na pár minut. Takže jsme po chvíli vystoupili z vlaku na nástupišti v Ostrově nad Oslavou. Když náš vlak odjížděl, nezavřely se jedny dveře a my spekulovali o tom, jestli to náhodou nevycucne ven lidi, co v tom vagónu seděli.

Pak jsme se odebrali do Ostrova nad Oslavou střed a dál podle Chucka.  Kousek za Ostrovem nám bylo oznámeno, kdo stojí vedle Pitrise, byl to Chuck Norris převtělený do Kájky, aby ho lidé nezastavovali a neprosili o autogram. Zahráli jsme si první hru a zjistili, že první nikdy nebudeme, to byl vždycky Chuck. Pak šli chvíli po silnici až do Kotlas. Potom po červené až do Žďáru, přes rybníček Rendlíček, kde jsme si kousek zašli na malou obědvací louku a taky se zahráli další hry (Chuckovy city, Chuckova honička). Za Březí nad Oslavou v lese jsme si zahráli hru „Přejdi co nejtišeji, aby tě Chuck neslyšel“. Vraceli jsme se kolem Vetly. Cestou si zahráli ještě další hry např. Kámen, nůžky, papír a Podlez tyč (nemůžeme si vzpomenout, jak se jmenuje :); nejlepší byl Domča a Jarda), Baseball se šiškami, Bang a Slepičky s autíčkama a blbečkma dohromady…

Ve Žďáře jsme byli asi o půl hodiny dřív, takže na koho neměla čekat maminka ani tatínek, tak mohl jít domů. A když měl čekat, tak nevíme, protože na nás maminka čekat neměla… :)

PS: Cestou k obývacímu paloučku jsme našli nafukovací míček se vzkazem z Belgie.

Proto Bigovy komentáře:

Taky díky za bezvadnou partu pěšáků. Pohodovej výlet. A víte, odkud je ten balónek? Z obce Ruiselede v Belgii. Urazil 905 km!!!! Paráda. Zkusím tam napsat. To bude překvápko :-O

Text rozluštěn - je tam napsáno: Vzali jsme se 16.5.2015! Pošlete nám své nejlepší tipy pro dlouhé a šťastné manželství. Pieter Van Loocke - Anna Verbeke.

Je to až neuvěřitelné, ale ten balónek musel letět rychlostí 5,3 km/hod.

Beky

< Zpět do kronik | Galerie Fotek