1. společná schůzka

Stmelovací akce s Malým princem V sobotu 19.9.2020 jsme se sešli u...

Do další akce zbývá:

201120122013
201420152016
201720182019
202020212022
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

1. společná schůzka

Účastníci: Áďa, Beky, Beruš, Bětka, Big, Domča, Hanz, Jeník, Kadli, Kiki, Krýša, Kuba, Kubula, Majda, Marťan, Matýsek, Munzík, Muška, Niky, Pajda, Poky, Poli, Rudík, Šiky, Šíma, Šindel, Štěpán, Yetti, Žanda, Žek

Pátek 4.9.2015


Konečně je tu! První schůzka Duhy se konala v pátek 4.9. 2015 za velmi příznivého počasí. Společně jsme se sešli u Žďásu. Schůzku pořádal Poky, ale nikde na srazu nebyl, což bylo velmi podezřelé.
Big byl pan starosta, kterému se ztratil syn a najal si nás jako detektivní kancelář, abychom mu ho pomohli hledat. Měl sebou vysílačku, na kterou mu volal ten co mu ukrad syna (cizí člověk hlasem Pokyho) a říkal, že máme jít po stopách oranžových fáborků.
Vydali jsme se tedy hledat. Až jsme došli k prvnímu fáborku, volal ten cizí člověk: "Vím, že je Vás víc! Ale musíš přijít úplně sám, jinak svého syna nikdy neuvidíš." Našli jsme buzolu a měřili dané vzdálenosti (ke kostelu,ke škole atd.)
Po chvilce jsme došli k druhému fáborku a starosta volal cizí osobě. Dostali jsme úkol, ať si každý najde svůj strom a vydrží co nejdéle na stromě. Po splnění úkolu jsme opět pokračovali k dalšímu fáborku.
Starosta opět volal cizí osobě, byl už hodně rozčílený a říkal mu,"Ty nádivko, Ty nás tady budeš takhle vodit po lese, naval syna!"(neudržel se starosta). Dalším úkolem bylo zavázat si oči a jít. A tak jsme šli.
U dalšího fáborku jsme si měli ve dvojici svázat nohy šátkem a pokračovat v cestě. A konečně jsme našli syna pana starosty. Ale byl tam i cizí člověk v černém oblečení a v masce. Starosty syn ukradl cizímu člověku pistol a mířil na něj. Starosta mu sundal masku a zjistili jsme kdo to byl. Jaké překvapení, byl to Poky. Případ byl vyřešen.
Za odměnu nám připravili pár lanových překážek. První schůzka se opravdu vydařila, myslím, že jsme si to všichni užili. Těším se na další společnė akce!

Pátek 4.9.2015


První společná schůzka

V pátek 4. 9. 2015 se konala první společná schůzka Duhy. Sešli jsme se před učilištěm ŽĎAS v 16:00. Představovali jsme detektivní agenturu, která má za úkol najít syna našeho „starosty“, který už dva dny nebyl doma. Vydali jsme se ho tedy hledat.

Na prvním stromě jsme našli papír připíchnutý nožem. Na něm byly napsány instrukce s úkoly, doprovázené výhružkou, že pokud je nesplníme, tak už nikdy hledanou osobu nevypátráme. Na parkovišti jsme měli najít oranžový fáborek. U něj byla buzola, se kterou jsme měli zaměřit různé body. Naše cesta dále směřovala podél kolejí ke druhému fáborku.

Zde bylo za úkol udržet se 2 minuty na stromě, který si každý sám vybral. U dalšího fáborku bylo nutné zavázat si oči a pokračovat tak v cestě. Jakmile jsme objevili nový fáborek, mohli jsme si sundat šátky z očí, zatímco Kadli  měl svoje oči zavřít a ostatní se ho měli dotknout tak, aby nás neslyšel. Pak jsme si ve dvojici svázali nohy k sobě a takto došli ke studánce.

Tam byl „starostův“ syn a osoba v masce. Sice jsem u toho nebyl, ale prý tam byl nějaký menší souboj. Zjistili jsme, že osoba v masce je Poky.  Za odměnu pro nás připravili pár lanových překážek. Nakonec jsme se vydali pod viaduktem k zahradě Vysočina, kde akce skončila. Tento den jsem si velmi užil a těším se na další nová dobrodružství.

Šiky

< Zpět do kronik | Galerie Fotek