Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

2. společná schůzka

Pátek 11.9.2015


ORI ORI ORIENTUJEME SE!

Druhou společnou schůzku si vzal na starost Rosi a nutno podotknout, že se jí chopil skvěle (té schůzky). Přizval si pár pomocníků z řad profi orientačních běžců a připravili i s našimi vedoucími a instíky několik tras orientačního běhu pro malé duháky.

Po vysvětlění základních pravidel orienťáku a organizačních záležitostí vybíhaly do terénu blízkého i vzdálenějšího okolí klubovny skupinky dětí, někdy i rodičů. Nadšení dětí neznalo hranic. Ačkoli třeba vůbec netušily, kam mají běžet a co mají hledat, běžely a běžely a nedbaly rad ani volání organizátorů.

Lehkou trasu zvládli úplně všichni a vrátili se živí a zdraví. Na delších trasách už to bylo složitější, ale i dál od klubovny si všichni poradili s mapou skvěle. Možná, že trošku váhali, když jim trasa ukazovala, že mají přelézt plot či budovu, nebo přebrodit několikrát řeku. Nakonec si poradili i s tímto problémem.

Je pravda, že jsme při vypouštění mrňousků jednotlivů trošku váhali a když se dlouho nevraceli, tak jsme trošku, ale opravdu jen trošku znejistěli. Ani obava sourozenců. že se jim ztratil bráška nebo ségra nás nevykolejila a hrdě jsme očekávali jejich návrat. Dočkali jsme se.

A opravdu se vrátili všichni, ať jsme počítali, jak jsme počítali!

Můžeme říct, že jakýsi základ orientačního běhu jsme dětem položili a je jen na nich, jestli se této disciplíně budou věnovat profesionálně.

Rozhodně patří velké poděkování nejen Rosimu, ale i dalším profíkům, kteří závod připravili a také bandě vedoucích, která si jistě na trase užila svoje. Viď Beny?

za nadšené vedoucí sepsal Big

Big

< Zpět do kronik | Galerie Fotek