Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Jednodenní výlet

Účastníci: Beky, Big, Gog, Janek, Majda, Matýsek, Niky, Ondra, Pasťa, Sára, Šiky, Tom, Tomes, Vojta, Žanda

Sobota 19.9.2015


Sešli jsme se u klubovny v 10.00 h. a vydali se přes Stalingrad na cyklostezku, přešli Sázavu na starou železnici a přes louku na modrou turistickou značku. Na malé loučce jsme hráli hry a chytali kobylky. Pak jsme šli lesem, přes rozcestí U Křížku. Taky jsme se napili z pramene Oslavy, kde okolo bylo plno hrnečků. Pak jsme konečně došli na Babín a dali si oběd.

Po obědě jsme hráli opět hry a vydali se na cestu do Budče, kolem rybníka Plaček, a opustili modrou turistickou značku. V Budči jsme přešli hlavní silnici a pokračovali kolem obecního rybníku přes pole okolo dalšího rybníku Stejskal do lesa. Zde jsme se na chvíli zastavili a hráli schovávanou, protože v lese je to nejlepší.  Pak jsme po polní cestě přišli do dalšího lesa. Zastavili jsme až u Kameného rybníka, kde jsme hráli opět hru, hru Hop skok. Pak už byl čas se pomalu vracet ke klubovně. Šli jsme po ulici Jihlavská , Chelčického, opět na modrou turistickou značku, kolem ŽĎASU, kde jsme modré turistické značení opustili a vydali jsme se ulicemi ke klubovně.

Majda

Majda

Sobota 19.9.2015


V sobotu v 10:00 jsme se sešli před klubovnou. Těšili jsme se na celodenní výlet, který vedl Gog. Během instrukcí nám řekl, že jestli máme foťák nebo mobil, ať fotíme to, co se nám líbí a po výletě mu nějaké fotky pošlem.

Vydali jsme se na cestu za Žďár. Naše první zastávka byla mezi baráky na Stalingradě, kde byli prolízačky, houpačka a pískoviště. Někteří už svačili, někteří fotili. Po chvilce jsme se vydali dál směrem ke Křiváku.

Druhá zastávka byla na malé louce u lesa. Tráva byla ještě mokrá od rosy, ale to nám vůbec nevadilo v chytání kobylek. Po lovu jsme si zahráli hru tichá pošta a šlo se dál.

U Křížku byla mini přestávka, kde se fotilo. Pak jsme šli k pramenu řeky Oslavy. Tam visely na stromě hrnečky, tak kdo chtěl, mohl se napít. Viděli jsme tam skokana zelenýho, kterýho jsme chytili na focení, ale potom jsme ho pustili do lesa.

Po ujítí kousku cesty jsme uviděli rybník, na kterém bylo 9 labutí. Na louce opodál jsme si dali oběd a zahráli hry jako třeba fackovanou a katapult.

Ondru štípla vosa. Byl vyslán rychlý záchranný oddíl, aby donesl studenou vodu a díky němu Ondra vyvázl bez horších následků.

Posíleni obědem jsme pokračovali do Budče. Po cestě bylo plno ohrad s ovečkami, které někteří také fotili.

Další putování vedlo polem s bodláky do lesa, kde jsme si zahráli schovávanou. Ještě před samotnou hrou jsme si zopakovali svoje jména, abysme věděli, koho máme zapikat.

Pak jsme pokračovali polními cestami a tam na nás z kukuřice chrochtal divočák. Trošku jsme se báli, ale nakonec se ukázalo, že to byl Pasťa.

Poslední zastávka byla u Kamenného rybníka a tam jsme si zahráli poslední hru Hop Skok. Podívali jsme se na volavku a šli jsme přes město domu.

Niky

Sobota 19.9.2015


Janek

< Zpět do kronik | Galerie Fotek