Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Domča, Janek, Kadli, Kiki, Krýša, Kuba, Nela, Pajda, Pasťa, Poli, Sony, Tom, Žanda

Pátek 14.10.2016


Kronika pátek 14.10.2016 Stmelovačka 1. páteční schůzky Běiwyžla

V pátek v 17:00 jsme se sešli na nádraží. Ve vlaku jsme dostali bombu a po cestě do Vítanova jsme řešili hádanky, abychom nevybuchli.

Po příjezdu do Vítanova jsme měli najít Soníkovu chalupu. V chalupě jsme se vybalili a k večeři jsme měli hotdogy s kečupem nebo hořčicí.

Po večeři jsme hráli hru s papírky na čele. Na kousek papírku jsme napsali jméno, papírek přeložili a hodili do pytlíku. Každý si potom nějaký vylosoval, přilepil si ho na čelo tak, že neviděl kdo je na něm napsaný. Potom jsme hádali, kdo vlastně jsme.

Na dobrou noc nám Soník s Pasťou zazpívali písničku Haleluja.

Poli

Sobota 15.10.2016


NOČNÍ HRA Puboši naší schůzky (Krýša, Žanda, Domča a Kiki), dostali za úkol budit se každou hodinu a chodit kolem chaty a fotit hodiny, na kterých byl zaznamenaný čas. Pro nás zdánlivě neproveditelný úkol jsme ale nakonec zvládli. SOBOTA V sobotu ráno jsme se zbudili kolem půl osmé (respektive nás zbudil krásný zpěv našich milovaných vedoucích). Okamžitě jsme vyskočili, čilí a dobře odpočatí a s radostí jsme upalovali na rozcvičku, kterou měl Pasťa. Běželi jsme na louku za Coop jednotu, kde jsme si rozcvičili uši, oči, pusy a jiné důležité části těla. Po rozcvičení jsme se vrátili na snídani. Ta nám samozřejmě velmi chutnala. Když všichni dopapali, měli jsme volnou zábavu. Až jsme se ve vnitř začali nudit, zašli jsme ven a zahráli jsme si nějaké hry na stmelení schůzky. Najednou jsme začali mít hlad a usoudili jsme, že bychom mohli jít na oběd, který nám chystal Kadli, Žanda a Kiki. Ti nám přichystali knedlo, uzeno a zelí. Po chutném obědě jsme si dali chvilinku polední klid. Pak jsme si plni síly a energie zahráli na schovávanou, kterou jsme si pořádně užili, protože jsme měli k dispozici veledobrá místa ke schovávání. Poté jsme si chtěli užít trochu přírody a zašli jsme si na procházku, kde jsme hráli další hry. Na svačinu jsme se vrátili nazpátek. Na odpočnutí jsme si zahráli několik kol Městečka Vlkodlaků. Vysíleni a unaveni po náročném, ale krásném dni jsme padli do postýlek. Domča, Kiki, Krýša, Žanda

Žanda

Neděle 16.10.2016


Vstali jsme v 7:30 hodin ráno a pak jsme měli rozcvičku. Rozcvička byla taneční, rozdělili jsme se do dvojic a zatancovali jsme si Clock. Po velmi náročné rozcvičce jsme si vyčistili zuby. Po-té co jsme si vyčistili zuby, šli jsme za odměnu na skvělou snídani, kterou nám připravil Kadli. Po snídani jsme uklízeli chatu a balili jsme si věci. Kdo měl sbalené krosny šel hrát ven Hop -skok a až měli všichni dobaleno zneškodnili jsme bombu tak, že jsme našli kartu na zneškodnění. Měli jsme ještě spoustu času, takže jsme si zahráli naši oblíbenou hru Čáp ztratil čepičku. Až jsme uvážili, že je čas jít na vlak vydali jsme se na cestu zpět do našich domovů. Přišli jsme na zastávku a po několika minutách přijel náš vlak. Přestupovali jsme v Havlíčkově Brodě a pak jsme za chvíli dojeli do Žďáru. Abychom měli nějaké fotky, udělali jsme ještě společní foto na nádraží a upalovali do náručích našich rodičů. Děkujeme našim vedoucím za SUPER akci!!!!!!!!!

Kuba

< Zpět do kronik | Galerie Fotek