Kroniky z akcí

Účastníci: Áďa, Beky, Domča, Hanz, Heri, Honzys, James, Janek, Kadli, Krýša, Majda, Marťan, Maty, Mia, Mini, Munzík, Muška, Poky, Rudík, Sába, Sádlo, Sára, Tom, Tomes, Vojta, Vojta

Pátek 2.6.2017

Pohybem k naději 2017 v kostce:

Registrace závodu byla plánována na 15:00, ale již od první hodiny odpolední se za kulturákem shromažďvali vedoucí, kteří pomáhali s přípravami. V půl třetí se pak na místě objevili první nedočkavci z řad dětí. Od tří hodin pak probíhala registrace závodníků závodu, který měl být odstartován v 16:00. Tuto dobu vyplňovalo pěvecké duo AMaTer a tanční skupina Gingers. Po lehce odloženém startu nejprve vyrazili na trať cyklisté, poté in-line bruslař a nakonec běžci. Oproti loňskému roku byl závod obohacen o teréní běžeckou trať k Mamlasovi.

Při akcích jako je takováto, je nejdůležitější věc se zúčastnit, ale přesto bych rád vyzdvihl vynikající výsledky duháků. Vojta Z. opanoval běžeckou trať a doběhl si pro první místo v této kategorii a Krýša zase s přehledem vyhrál závod cyklistů. A věřím, že kdyby někdo z duháků startoval na kolečkových bruslích, tak by tuto disciplínu vyhrál také. :D Všichni sportovci si odnesli diplom, vítězové pak další věcné ceny.

Co říci závěrem? Počasí vyšlo na jedničku, nikomu se nic nestalo a ještě jsme společně pomohli dobré věci. Zkrátka super den. Všem zúčastněným děkuji a těším se zase příští rok. Ahoj :)