1. společná schůzka

Stmelovací akce s Malým princem V sobotu 19.9.2020 jsme se sešli u...

Do další akce zbývá:

201120122013
201420152016
201720182019
202020212022
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

Stmelovačka 2. páteční

Účastníci: Áďa, Ája, Domča, Kadli, Kamča, Nela, Poli, Rudík, Šáry, Sony, Terez, Tom

Sobota 21.10.2017


Sešli jsme se u klubovny. Své batohy jsme si dali do auta a vydali jsme se na chatu v malé vesnici Vysoké. Připravili jsme si oběd, mňam. Najedli jsme se a dali si odpolední klid. Sebrali jsme naše odpočatá těla a vydali se na výlet. Byli jsme na kolotoči a na louce jsme hráli hry .... Přišli jsme do chaty celý zplavení. Šli jsme si odpočinout. Večeře nám chutnala, měli jsme něco jako švédský stůl ale stůl jsme nepapali!  Pak jsme si hráli a šli spát. Zdály se nám krásné sny. 

Šáry

Neděle 22.10.2017


V neděli jsme se vzbudili už v 6:30, přičemž budíček měl být v 8:00. Začali jsme si tedy balit. K balení nám Soník zahrál pár písniček a šlo se na snídani. K snídani byly čokoládové kuličky s mlékem a kakajíčko. Když si děti umyli ešusy, šly si zahrát ducha, koncept a jiné deskové hry, které mi absolutně nešly. Zjistila jsem, že malé děti uhádnou Sherlocka Holmese rychleji než já.

Uvařili jsme rizoto a dobalili si věci, najedli se a uklidili po sobě chatu a už byl čas jít. Batohy se svezly zpátky do Žďáru autem a my šli kratší cestou, než jsme přišli - kolem Zelené hory. Už ve Vysokém se od nás odpojily 3 děti: Áďa, Ája a Šáry.

Cestou jsme vymýšleli různé nápady na jméno naší schůzky. A samozřejmě, když jsem na schůzce já, tak se naše schůzka může jmenovat třeba Monopoly nebo Polymery a Policie. To byly ještě ty dobré nápady, ale může mi někdo vysvětlit, proč tam padla slova jako záchod, roura nebo párky?

Došli jsme ke klubovně, vyzvedli si batohy a zahráli si molekuly. To už odešla většina dětí a zbyli jsme jen já, Ruda a vedoucí. Znovu jsme vymýšleli název naší schůzky, až nám z toho vyšel sýr na polici. Ani nevím, jak jsme na to přišli. No co. Můžu říct, že stmelovačka 2. páteční byla rozhodně povedená.

Poli

< Zpět do kronik | Galerie Fotek