Záhada času

Neděle Po probuzení jsme pro jistotu zkontrolovali, že se nic nepoka...

Do další akce zbývá:

201220132014
201520162017
201820192020
202120222023
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

Záhada času

Účastníci: Ája, Janek, Kuky, Niky, Poky, Ríša, Sára, Vojta, Žanda, Žužu

Sobota 5.11.2022


Samsára, Žužu, Žanda, Poky, Janek, Ája, Kuky, Niky, Píty, Ríša

+ Beky, Kubula, Honzys a Terez <3

Sobota

Ráno jsme se sešli v osm hodin na nádraží. Sára v klubovně našla tajemnou lahvičku s ještě tajemnějším nápisem a obsahem. Přirozeně jsme to všechno slupli...

A přenesli jsme se do roku 2033. Tak jsme nasedli do prvního vlaku, který jsme potkali a vyrazili prozkoumávat budoucnost. Ve vlaku jsme našli dopis, ve kterém jsme se dozvěděli, že zrovna probíhá válka a hrozí, že přijdou nálety a bombardování. Naštěstí nám ale autor dopisu prozradil, že v Brně se nachází bunkr, do kterého bychom se mohli schovat.

Když jsme dorazili do Brna, na nádraží nám nějaký cizinec předal indicii, která nás dovedla na Kraví horu. Byla to ale falešná stopa a žádný bunkr jsme tam nenašli. Když už jsme ale vystoupali nahoru, nechtělo se nám hned odcházet. Prošli jsme si proto hvězdárnu, naobědvali se a zahráli si pár her.

Potom jsme se vydali směr Kryt 10-Z, který jsme si mezitím prostě vygooglili. Naštěstí pro nás ještě měli místo a mohli jsme se ubytovat.

Kluci ale v pokoji objevili bombu a dopis. V holčičím pokoji zase byla mapa. V dopise bylo vysvětleno, co musíme udělat, aby bomba o půlnoci nevybouchla a nepřenesli jsme se na začátek smyčky.

Vzali jsme mapu a vydali se na cestu po Brně. Splnili jsme sice všechny úkoly, po vyluštění nám ale stejně nevyšlo to, co jsme potřebovali. Po večeři v bunkru jsme objevili druhou mapu a nezbylo nám nic jiného, než vyzkoušet i tu. Běhali jsme po nočním Brně a plnili další úkoly. Díky bohu už tato šifra dávala smysl a mohli jsme přestřihnou červený drát a deaktivovat bombu. Po náročném dni jsme ihned usli a to i v děsivém krytu.

Žanda

Neděle 6.11.2022


Neděle

Po probuzení jsme pro jistotu zkontrolovali, že se nic nepokazilo. A dopadlo to dobře! Na telefonech jsme zase měli rok 2022, neděle 6.11. Podařilo se nám zneškodnit bombu a prolomit smyčku.

Po luxusní retro snídani jsme si sbalili batohy a vydali se na prohlídku krytu s nevidomým průvodcem.

Po prohlídce už jsme jen absolvovali poslední cestu šalinou směr Královo Pole. Na nádraží jsme si zahráli pár her a o půl jedné nasedli na vlak do Žďáru...

Žanda

< Zpět do kronik | Galerie Fotek