Šifrovačka Pod kotlem

Šifrovačka byla super! Jídlo bylo dobré.

Do další akce zbývá:

201320142015
201620172018
201920202021
202220232024
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Beky, Ema, Fany, Fanynka, Flíček, Karolínka, Kubča, Kubula, Lucka, Mára, Mára, Míra, Pasťa, Ríša, Šárka, Sova, Staník, Sylva, Tom, Tora, Žanda, Zuzka

Neděle 5.3.2023


V neděli dopoledne se nás sešlo docela dost... 15 dětí a 8 vedoucích. Nejprve jsme si protáhli pořádně svaly. Každý předvedl jeden cvik, někteří dokonce i akrobatické kousky. Začalo se z ostra - vybiškou vracečkou. Pak jsme hráli jelena, kdy se střelci snaží vybít jelena uprostřed kroužku. Po malé občerstvovací pauze jsme si dali několik sérií mrazíka na všechny možné způsoby. K tomu nám pomohlo předem natrénované štronzo. Po svačince jsme si zahráli gladiátory, nejprve jsme si jen ve dvojcích trhali ocásky zastrčené do kalhot. Pak jsme to vyzkoušeli i všichni proti všem. Následovalo rozřazení do 3 týmů a pak se ve skupinkách snažili dostat z jedné strany tělocvičny nadruhou: v první cestě jsme byli "hromádky", ve druhém kole jsme si posílali míč pod nohami a ve třetím a čtvrtém jsme "přeplouvali řeku" pomocí žíněnek. Pak nám Míra vysvětlil pravidla zaháněné, kterou jsme si zahráli s nafouklým balónkem. Potom dostal svůj balónek každý, se kterým jsme si po nafouknutí sami pinkali pomocí různých částí těla (ruce, nohy, lokty, kolena, hlava a zadek). Následovalo pinkání si ve dvojicích a nakonec jsme hráli na obránce hradu a útočníky. Cílem hry bylo dostat co nejvíc balónků do kruhu nebo z kruhu.
Pak jsem si rozebrali fidorkové medaile a diplomy a utíkali domů na oběd. Díky za velkou účast a super pohodovou atmosféru.

PS: o tom jaký hluk dokážeme udělat tím, že hladíme balónek nikomu říkat nebudeme.

BEKULKA & ŽANĎULKA

Žanda

< Zpět do kronik | Galerie Fotek