Dračí doupě

Poslední den jsme se nasíndali a vyšli na vlak, protože nás opět ...

Do další akce zbývá:

201420152016
201720182019
202020212022
202320242025
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

Adam a 3 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí

Účastníci: Ája, Brácha, Domča, Fany, Hraničář, Karolínka, Kuky, Linda, Loak, Maty, Pasťa, Pitris, Poli, Staník, Suri, Tora

Pátek 26.4.2024


Naši cestu jsme započali několikahodinovou cestou čtyřmi vlaky a jedním autobusem. V jednom vlaku jsme vytírali podlahu a v jiněm jsme čekali půl hodiny než vlak vyjede jen abychom o pět minut později vystupovali. Takže cesta byla rozhodně zajímavá. Během jízdy jsme svým plyškům vymysleli přezdívky, životní příběh a jejich role. Také jsme zjistili, že Krtečkovi unesli jeho kamarádku Ještěrku tak jsme se rozhodli, že mu pomůžeme ji zachránit. V Táboře respektivě Sezimově Ústí jsme došli na ubytování a unaveni z cesty a pozdího příjezdu šli rovnou spát.

Domča

Sobota 27.4.2024


Po agresivní budíčku pro starší jsme se naučili jak bojovat. Naším prvním nepřítelem byli krysy. Pak jsme si zbalili a vyrazili za tučňákem na zámek v Táboře, který nám měl pomoct s vařením lektvaru pro najití ještěrky. Také nás zavedl za Taťkou Šmoulou, u kterého jsme chtěli lektvar uvařit, ale chyběly nám ingredience. Taťka Šmoula nás vyslal ingredience najít, ale ani jedna skupinka neuspěla. Místo toho jsme narazili na monstra. V trávě se naštěstí skrýval ninja, který nám pomohl. Prozradil nám, že když se plížil kolem místního hrádku tak zjistil, že tam něhoho vězní. Na hrádku jsme narazili na obří housenku a draka, kteří ješštěrku věznili. Po dlouhém a náročném boji se nám povedloje porazit a ještěrku vysvobodit. Navrátili jsme se tedy do chatek a po fajnové večeři nás čekal zasloužený odpočinek.

Domča

Neděle 28.4.2024


Poslední den jsme se nasíndali a vyšli na vlak, protože nás opět čekala dlouhá cesta vlakem

Domča

< Zpět do kronik | Galerie Fotek