.:: Pátek 1.2. ::.

V pátek jsme se sešli na nádraží kde nám Gogo řekl ,že si vedoucí omylem zalepili pusy páskou a my se musíme postarat o jízdenky a o ostatní věci.
Když jsme dorazili do Přibyslavi tak jsme pod vedením Jamese a Čelyho došli k obchodu ve ,kterém Honzys s Benym nakoupili jídlo.
Pak nás vedoucí ve vesnici Dobrá překvapili tím ,že si pásky odlepili a zhodnotili ,jak jsme si vedli.Došli jsme k mohyle kde byla pauza. Všicí se napili nebo nadlábli a šlo se už bez přestávky do tábora ,kde jsme dojedli zbytek z obědů .
Po odpočinku a dělání třísek nám Gogo řekl ,že půjdeme na průzkum. Než jsme vyšlápli tak Gogo vysvětlil Kolíčkovanou (musíš se zbavit šech kolíčků) .
Šli jsme lesem k Macourovu a na louce jsme si zahráli na ovce a vlky ,docela sranda :D :D .
Po vyblbnutí jsme šli k lesu,kde Igoři dělali kolíky,pak jsme se stočily k památníku letců a odtud k táboru. Cestou jsme zahráli logickou hru,bezva hra,že jo Honzys :D :D .
Po návratu někteří naklusali do kuchyně vařit guláš,ostatní si mohli vybrat mezi leošením nebo noční hrou .
Pár odvážlivců se našlo a užívalo si skvělou noční hru,ze který se přineslo pár věciček.
Po dobré večeři jsme si zahráli pár her a nacpali se do spacáčků a spinkali,tak dobrou

Poky

.:: Sobota 2.2. ::.

Takže budíček byl sobotu celkem brzy, ale dalo se to přežít vstávalo se v 8:30 nebo nějak tak přibližně. Po budíčku byla chvíli pauza na vyčištění chrupu nebo na odpočívání. Prostě jak kdo chtěl. Asi po 20 minutách jsme měli povinnou rozcvičku, kterou vedl Míra byla suprově promyšlená. Po rozcvičce byla snídaně. Snídaně byla ve složení čerstvý propečený chléb s máslem a marmeládou nebo jenom s marmeládou. U snídaně nám Pan VEDOUCÍ (gogo) řekl co se dnes bude dít. Dozvěděli jsme se že se jde na celodenní výlet všichni jásali (kromě pár vyjímek). Řekl nám podrobnosti kam půjdem co si vzít s sebou atd. Šli jsme se sbalit a až jsme se dobalili tak si zahráli hru o to kudy a kam půjdem na výlet. Hra se hrála na dvě skupiny a ta která vyhrála si mohla vybrat. Takže přejdeme k pravidlům: hrálo se to jednoduše jako běhací kámen nůžky papír teď. Vyběhl jeden z jednoho družstva a jeden z druhého družstva až se setkali tak si střihli a ten kdo vyhrál tak pokračoval dál. Účelem bylo dostat se na soupeřův start. Tak bylo rozhodnuto kudy šlo se tedy tudy: podél modlíkovskýho potoka, pak k roudnici ale tam jsme uhli k robízně, pak do malý losenice a přes modlíkov a žižkovo pole do tábora. Ještě před odchodem nám Rosi vysvětlil upgradovanou hru s kolíkama. Účelem nebylo zbavit se kolíků ale získat co nejvíc kolíků, který byli připnuty na vedoucích a instruktorech. Tak jsme se vydali na cestu, přes les který je nad kuchyní. Potom jsme šli nějakým lesem ale vůbec si nevybavuju jakým ale něco si pamatuju. Šli jsme myslím podél modlíkovskýho potoka. Jak jsme ušli trochu kilometrů tak jsme si zahráli hru. Myslím že to byla BIGova hra a byla taková-to rozdělili jsme se zase na dvě skupinky a hráli se dvě kola. Jedno kolo bylo pro jednu skupinu běhací a pro druhou ne. V druhém kole se to vyměnilo takže účelem hry bylo tipnout si správně čísla, který si rozdali v druhý skupince a museli jsme najít nejdříve 1 tak jsme třeba běželi za katysh a zeptali se jsi 1? A ona odpověděla třeba že ne. Když opověděla ne tak jsme se vrátili na start a předali štafetu. Když odpověděla ano, tak jsme jí vzali s sebou na start a museli hledat 2. Takhle to šlo až do 7 a kdo měl lepší čas tak vyhrál. Potom jsme se zase vydali dal a šli strašnej kus polem nepolem lesem nelesem. Až jsme vyšli někde u Velký Losenice. Tam někde se dostali na silnici a šli k Modlíkovu. Z Modlíkova do Žižkova pole a z Žižkova pole do tábora. Až jsme došli do tábora tam na nás už čekala Emysh a měla pro nás oplatky. Po oplatkách vybalení chvíle čekání. Potom večeře, hry v kuchyni asi tak do 10 – 11 hodin. Potom vyčištění chrupu a potom večerka v 12 hodin a vedoucí vykecávali až do 2 hodin (podotýkám:D).
Doufám že je to vše a že se vám to líbilo.

-HONZYS-
 

.:: Neděle 3.2. ::.

V neděli jsme měli vstávat podle plánu v 8:00 hod., ale nějak to nevycházelo a tak jsme Goga ukecali. Abychom vstávali v 8:30 hod..Ráno jsme ale vylezli z pelíšku až v 9:00 hod. a nám to vůbec ale vůbec nevadilo. Když jme tedy už byli vzhůru po ranní hygieně začali jsme se pomalu připravovat na odchod, to znamenalo zabalit si zavazadlo a rozdělit si kdo bude co uklízet a dělat. Takže jsme si navrhli že bude dělba práce. Naše holky šli uklízet ten nepořádek co tam po nás zbyl, aby nám Hamerští skauti nenadávali. Tak a mi chlapi jsme šli na dřevo, ale i přes to že to byla těžká práce jsme to zvládli. Tak a zase se do našeho systému dostala chyba a to ta že jsme měli vycházet v 11: 30 hod. a mi vycházeli ve 12:00 hod. Tkak jsme šli a šli a ještě jednou šli až jsme došli na vláček. A poté už jsme jeli do Žďáru na nádraží, kde jsme si řekli: ,, proč ten víkend musí být tak krátky.” A poté jsme šli domu.

Beny

[gog 2008]

– zpět na břézoleum –