Inženýrské Vranovice

Honzys, Majkí (Mikiska), Čely, Hery, Nikiska, Kačka, Puma, Johny, Emysh, Big, Míra, Moňa, Pitris, Rosi, Gogo, + promovaní inženýři Čumáček a Zlesi:)

Pátek 27/06

Sešli jsme se 27.6.2008 v 15:25 na nádraží u PC a tam nám Rosi vysvětlil zajímavou a zábavnou hru do vlaku ,,na pašeráky“. Potom následovala první hra o hij. Když jsme dorazili do Vranovic, na nádraží na nás čekal nějaký skaut a zavedl nás do klubovny, kde jsme se vybalili a dali si svačinky, které nám připravily naše maminky. Nachystali jsme si věci na spaní a vyrazili na hřiště zahrát si fotbal. Když jsme se vrátili z hřiště, tak jsme si zahráli ještě pár her a šli jsme spát.
A tak vypadal první den akce.

Majkí

Sobota 28/06

Ráno jsme se vzbudily… Šli jsme se nasnídat k švédskému stolu na kládách, když jsme dopapali tak jsme si zbalili baťohy na colodení výlet, do batohu jsme si museli zabalit plavky a ručník(kdybychom náhodou narazili na nějakej rybník nebo koupák), hodně moc pití, ňáký ty prachy a kdo měl v baťohu ještě místo tak musel vzít třeba chleba nebo nějaký to papu. Když měli všichni zbaleno tak jsme se vydali na pospas divočině. Šli jsme přez hory a doly hrály různé hry o HIE(takový korálky) až jsme uviděli železniční most. O něm nám Zlesi něco málo řek že se nějak natahuje(ale já moc nedávala pozor takže moc ani nevim co říkal). Šli jsme tedy dál po takové horší cestě,ale dalo se to přežít. Když sme vyšli takový… mno kopeček, došli sme na silnici. Tam dal myslim Zlesi poušť(to znamenalo že se musime napít do 10 vteřit) všichni to zvládli, tak se šlo dál po silnici.Když sme došli k obchoďáku tak si tam každý mohl něco koupit, pak přijel ňákej chlapík a tak sme s ním šli do jeho sklípku… Tam nám ukázal vína a tak ňák všichni se vína napili dospělí měli bílé a červené a my děcka měli jenom červený. Ale nám to nevadilo protože to bylo mooooc dobrý… Když už sme dobumbali tak nám ten chlapík ukázal svoje vinice, mno než sme se tam dostali tak uplynula aspoň hodina, protože to bylo pořád do kopce… Naštěstí sme to vyšli a tak sme šli lesem zase zpátky.S chlapíkem sme se rozlouči a když sme se vraceli do klubovny takovou cestou na který byli samý roháči (BLÉÉ) tak se našlo hezký místo kde se mohl rezdělat oheň a kde sme si mohli opéct buřtíka( MŇÁÁM) když sme domlsali tak se všichni opět vydali na cestu do klubovny. Když sme se ve zdraví a pohodě doškobrtali ke klubovně začalo pomalu zapadat slunce tak sme si zahráli vybišku pak když už byla tma a my se nudili tak se zahrála hra že si někdo něco myslel třeba slavnou osobnost a ty ostatní to podle otázek a odpovědí museli uhodnout všechno se uhodlo tak se šlo spát. My sme si ještě s Johnym povídali o táboře, pak Johny odešel a my šli spáááát……… A SPALI A SPALI A SPALI.

Kačka

Neděle 29/06

Dnes byl budíček až v 9:00 hodin. Před budíčkem Gogo a Big udělali snídani . Na snídani byli rohlíky a rybičková pomazánku. Bylo to moooc dobrý. Po snídani jsme si zbalili batohy a Zlesi rozdal úklidové úkoly a začlo se uklízet. Po úklidu klubovny jsme si zahráli poslední hru o hyje. Byla to taková spíše běhací hra. Prvně jsme museli každá skupinka najít koště a doběhnout před klubovnu. Potom nasednou na koště (celá skupina) a ujít tak určený úsek. Když jsme závod dokončili tak se rozdali poslední hyje a spočítali jsme si je. Pak nám Čumáček rozdal medaile. Nakonec jsme postavili domečky pro hyje a zahráli jsme si pár her. Vzali jsme si batohy a vyrazili jsme na nádraží. Tam jsme si zahráli obvyklou hru HOP SKOK. Nastoupili jsme do vlaku a jeli jsme domů. Ve Žďáře jsme se rozloučili a rozešli.

Akcička byla suprová!

Puma
 

[gog 2008]