létající koberec

BÍLÉ KARPATY

"Co mají v Obojkovicích nejlepší???"

"Koblížky!!!"


Salám bassurum!
Tato akce 24.10 - 28.10. 2003 se konala v (O)Bojkovicích pod Bílými Karpaty. Měl jsem tam s sebou foťák, takže existuje CD, kde jsou všechna. Sem dám jen něco málo na ukázku. Kronika, čili textík toho, co se dělo sem přidám postupně (napsali to ručně a já to musím prvně přelouskat, pak přepsat a nakonec dát sem. Dejte mi na to čas:)).
Bylo nás dvacet odvážných, kteří se odvažíli na tuto dobrodružnou cestu a myslím, že nelitovali. Viděli jsme toho spoustu, zažili toho ještě víc a nadlábli se horkými nočními koblížky! No prostě super!
Ale teď už k fotografiím. (omlouvám se, nejspíš se to bude dlouho načítat).br

FOTO

TO jsme my na nádraží ve Žďáře! A hurá do vlaku! Jede se! Bylo narváno, takže ulička se stala naším přístavem - dvě hodiny z Brna (v popředí Karolína z Děčína) U této fotky každý říkal, že Tomcat vypadá jako z nějakého klipu. Dobrý,ne? Požádal jsem (poté, co mě pořád otravovali a dělali ostudu) mnicha o foto a s radostí mi  zapózoval. Takže máme zajímavý úlovek. Tady je vidět, jak Ema okukuje kupé ve vlaku a strašně se u toho baví  (s Pokémonkou). Špatně nám splachoval záchod...takže to někdo musel opravit, no. Sem tam se Mini proletěl na létajícím koberci po pokoji. Myslím, že se mu to líbilo, jen koberec byl unavený. Hormlová alias táta nám vařila čaj a Horstovi se starala o  jídlo (že by něco provedla?). I takto se to dalo dělat s koblížkama, Tomcate alias bezdíku. Ať žije nugát! Romantické foto dvou  koblížkářů před koblížkárnou. To byla pohodička Obojkovický bezhlavý rytíř. Tak ten nás tan chtěl strašit... Slepý Pokemon po cestě z Luhačovic Míša se opravdu dobře starala. Úžasný mlok! To byl nález! Toto si chtěl dát Delph na pozadí svého PC, tak jsem zvědavej! Pokemon v zahraničí - na slovenské straně čáry (hraniční). Byl to náročný úkol, ale všichni jsme to zvládli!

Líbily se vám tyto fotky? To je fajn, máme jich spoustu dalších, pokusím se ještě nějaké další přidat, ale teď, pokud máte např. Windows Media Player, se koukněte na toto: "Já jsem Tury a jdu na skok..." a ještě Letící beduín
Snad se vám všem tato stránka líbila a doporučíte ji dálším ( napsat pochvalu do vzkazovníčku by taky nebylo od věci:)) Díky a ahoj br.

Kronika Karpat

Bonus od Káti

zpět


©El-Bassur 2003    
tato stránka vzniká s maximálním nasazením omluvte nedostatky.
Dík beduín&spol