Pokud se stránka dlouho nenačítá, zkuste ji obnovit

Kapacita tábora:

40

Celkem vygenerovaných přihlášek:

46

Odevzdaných přihlášek:

42

Přihlášek na cestě k nám:

4


Pořadí ID přihlášky Jméno Příjmení Přezdívka Přihláška Zaplaceno
1 ID-2020-18 Vendula Doležalová Vendy 2020-03-12 1.6.2020
2 ID-2020-6 Kocourková Hana Hanča 2020-03-16 3.6.2020
3 ID-2020-22 Lukáš Neterda Luky 2020-03-16 28.5.2020
4 ID-2020-24 Nela Sýkorová Neli 2020-03-16 24.5.2020
5 ID-2020-28 Michal Sýkora Míša 2020-03-16 25.5.2020
6 ID-2020-38 Hedvika Kafková Hedulilinka 2020-03-16 29.5.2020
7 ID-2020-35 Petr Mach Petr 2020-03-24 22.5.2020
8 ID-2020-11 Martin Kučka Kuči 2020-04-02 27.5.2020
9 ID-2020-16 Štěpán Klement Štěpa 2020-04-02 21.5.2020
10 ID-2020-17 Jan Klement Janek 2020-04-02 21.5.2020
11 ID-2020-23 Elen Kučková Ela 2020-04-02 27.5.2020
12 ID-2020-49 Zuzana Šinková Žužu 2020-04-02 4.6.2020
13 ID-2020-13 Jakub Anděl Kubča 2020-04-06 19.5.2020
14 ID-2020-14 Marek Anděl Mára 2020-04-06 19.5.2020
15 ID-2020-44 Přemek Man Přéma 2020-04-06 10.6.2020
16 ID-2020-7 Matyáš Juda Maty 2020-04-15 27.5.2020
17 ID-2020-21 Aneta Neterdová Anet 2020-04-15 28.5.2020
18 ID-2020-48 Matěj Souček Máťa 2020-04-15 24.5.2020
19 ID-2020-51 Magdaléna Říhová Majda 2020-04-15 2.6.2020
20 ID-2020-50 Apolena Šindelářová Poli 2020-04-16 27.5.2020
21 ID-2020-52 Richard Krejčí Ríša 2020-04-16 1.6.2020
22 ID-2020-39 Nela Hakenová Nela 2020-04-17 27.5.2020
23 ID-2020-40 Ema Hakenová Emča 2020-04-17 27.5.2020
24 ID-2020-45 Adéla Mičková Mia 2020-04-17 21.5.2020
25 ID-2020-46 Thea Dolanská Thea 2020-04-17 8.6.2020
26 ID-2020-47 Tadeáš Dolanský Ted 2020-04-17 8.6.2020
27 ID-2020-27 Jan Winkler Jeník 2020-04-20 27.5.2020
28 ID-2020-5 Sára Krabcová Samsára 2020-04-21 19.5.2020
29 ID-2020-55 Nikola Flídrová Niky 2020-04-21 19.5.2020
30 ID-2020-57 Michaela Štefáčková Míša 2020-04-24 28.5.2020
31 ID-2020-53 Jakub Flekal Flíček 2020-04-27 29.5.2020
32 ID-2020-54 Marek Flekal Mára 2020-04-27 29.5.2020
33 ID-2020-36 Vendula Vitásková Vendy 2020-04-29 20.5.2020
34 ID-2020-37 Lucie Jansová Lucka 2020-04-29 20.5.2020
35 ID-2020-58 Rudolf Králík Ruda 2020-04-30 28.5.2020
36 ID-2020-60 David Joukl David 2020-04-30 27.5.2020
37 ID-2020-4 Linda Horáková Linda 2020-05-01 19.5.2020
38 ID-2020-56 Jiří Pešek Jersey 2020-05-01 25.5.2020
39 ID-2020-61 Matěj Koukola Kuky 2020-05-01 29.5.2020
40 ID-2020-62 Vojtěch Koukola Pítr 2020-05-01 29.5.2020
41 ID-2020-63 Veronika Zítková Verča 2020-05-13 25.5.2020
42 ID-2020-64 Jakub Smolík Kuba 2020-05-13 21.5.2020

Poslední aktualizace přihlášek dne: 12.7.2020.

Poslední aktualizace plateb dne: 9.8.2020 (řešeno automaticky).

Nahoru!


Rozdělení do skupinek

Modří Zelení Červení Žlutí
RudaPoliMíša S.Jeník
ŽužuMajdaMiaHana K.
Míša Š.VendyAneta N.Nela H.
JanekPetrisSamsáraDavid
KučiFlíčekVerčaMáťa S.
Linda H.KukyTedHedvika K.
JerseyNeliLukáš N.Přéma
Mára F.Kuba S.Maty J.Kubča.
ElenTheaRíšaEma
Vendulka V.Mára A.PítrŠtěpa
Lucka J.Niky F.

Nahoru!


Rozdělení do stanů

Pořadí Jméno Jméno
1Vendulka V.Lucka
2TheaEla
3Mára A.Mára F.
4Linda H.Niky F.
5Kuba S.Ríša
6PítrLuky N.
7KučiKubča
8ŠtěpaJanek
9NeliHedvika K.
10Maty JPřéma
11Nela H.Ema H.
12MáťaKuky
13TedJersey
14SamsáraMíša Š.
15MajdaMia
16DavidFlíček
17VendyAnet N.
18Poli
19JeníkMíša S.
20HančaŽužu
21RudaPetris

Nahoru!