Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Stmelovačka - YEDNOROŠCY

Pátek 20.11.2015


V pátek jsme se sešli za vydatného deště v 16:30 před obchoďákem kaufland. Jenom co jsme zkontrolovaly že jsme všichni a máme vše potřebné vyrazili jsme na drobný nákup. Kejt nám zatím pohlídala bágle.Poté jsme se již přesunuli na nádraží a očekávali příjezd vlaku.Tím jsme jeli do Havlíčkova Brodu a tam jsme hned přestoupili do dalšího. Ten nás odvezl až do Vítanova u Hlinska.Z tamního nádraží jsme šli na nedalekou chatu.Na chatě jsme se vybalili a začaly jsme si hrát.Až jsme si dost pohráli tak byla večeře.Pak jsme hráli zase různé hry a už se přiblížila noc tak se šlo spát.

Janek

Sobota 21.11.2015


Vzbudili jsme  se  v  osm hodin a potom jsme šli na rozcvičku. Rozcvičku  měli  Soník a Beky. Potom jsme šli na snídani. Na snídani  jsme měli housku  se šunkou. Po snídani  jsme šli nahoru do  a tam  jsme si chvíli povídali  a pak přišli do pokoje  Beky s Martanem a měli  jsme  se  rozdělit do  dvou skupin . Když jsme se  rozdělili  dostali jsme 20 špaget,10 maršmelounů,1 metr provázku a izolepu .Museli  jsme  s toho udělat co nejvyšší  věž. Na postavení věže jsme měli 20 minut, když jsme dohráli přijel Tomes. Protože byl skoro čas oběda tak já, Žanda, Kuba a Martan jsme šli dělat  oběd. Mezitím

Než jsme  to udělali si nahoře hráli tančili na taneční podložce, hráli si s kuličkovou dráhou nebo  s legem.  Když jsme to dodělali  tak jsme se sešli v kuchyni a najedli jsme se. K obědu byli  těstoviny se zeleninou a polívka. Po obědě  jsme měli volnou chvíli  . Potom  jsme šli na  procházku. Když jsme byli asi v polovině cesty začalo sněžit prvně   hustě a potom  zase  málo  a tak to bylo  skoro celou  cestu  až na konci  sněžit  přestalo a po cestě  jsme hráli spoustu her. Přišli  jsme k chatě a protože měl klíče Hery tak je odmítal dát a začal utíkat. Po chvilce nám Hery  odemčel. Když jsme se převlékli tak jsme si zahráli městečko Palermo. Večeři dělali Kiki  a Janek a tak ji šli dělat. K večeři byli chleba ve vajíčku. Po večeři si pro nás  vedoucí  připravili noční hru , ale ta byla jenom proty menší(tak že já, Janek a Jakub).Kejt si nás postupně volala . Cesta byla označená rozsvícenými  svíčkami. Noční hra nebyla moc dlouhá . Moc se mi stmelovací akce líbila.

Pajda

Neděle 22.11.2015


Ráno jsme se vzbudily v 7 hodin.Zbuzení bylo  Kejt ,pustila písničku Jelen.Potom nám dala na výběr jestli půjdeme na rozcvičku nebo si budeme uklízet půdu.Rozhodli jsme se, že budem uklízet půdu.Šli jsme se zbalit a potom jsme uklidili zbytek věcí v chatě.Když bylo uklizeno,hráli jsme hry ,hop-skok,fackovaná …………A pak jsme šli na vlak,který nás dovezl v pořádku domů. Děkuji  za supr akci.

Kuba

< Zpět do kronik | Galerie Fotek