Noční hra

SCÉNÁŘ NOČNÍ HRY JAK POROZUMĚT ŘEČI ZVÍŘAT, aneb PUTOVÁNÍ ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Beky, Havizz, Krýša, Kubča, Mára, Míra, Petr, Poky, Poli, Šindel

Pátek 6.4.2018


Čistá řeka Sázava

V pátek jsme se sešli v 17:15 na nádraží celí natěšení na akci, která nás čeká.

Nastoupili jsme do rychlíku, který nás zavezl do Světlé nad Sázavou dále osobákem do Zruče nad Sázavou, kde jsme měli asi 2 hodiny na přestup na náhradní autobusovou Dopravu kvůli výluce na trati. Volnou chvíli jsme vyplnili procházkou na zámek spojenou s nákupem v Tescu. Když jsme se vrátili na nádraží, čekal tam na nás Havizz Šárka a Havi ( Havizzův Bratr). Všichni jsme nastoupili do autobusu, který nás popovezl do Kácova. V půjčovně Bisport nás přivítal Dali. Ukázal nám, kde budeme spát, a řekl, kdy budeme vstávat. Děti šli hned spát a vedoucí včetně Tondy Haviho a Šárky lsme se přesunuli do klubovničky kde jsme se přivítali s ostatními dospělými účastníky Čisté řeky Sázavy.

Poky

Sobota 7.4.2018


V sobotu, byl budíček v 7:30. Sbalili jsme si věci a v oblečení na vodu jsme šli na snídani. Po ní jsme si nafasovali trika, rukavice, pytle na odpad a vybavení do lodi. Jakmile jsme toto všechno měli, vzali jsme si lodě. Udělali společné foto a vyrazili na vodu. Letos bylo odpadků málo, tak byla plavba klidná. Při svitu sluníčka byl asi v polovině úseku oběd. Rizoto s kuřecím masem a okurkou k pití bylo kafe, čaj nebo balenou vodu. Jako dezert byly Šternberské koláčky. Po obědě se plulo dál k dnešnímu cíli etapy. Cíl byl kemp YMCA Soběšín. Ubytovali jsme se v chatkách a rozdělili se na dvě skupiny chlapy šli na dřevo a žena a dívky hrabali listí. Po vykonané práci jsme se navečeřeli a Já, Havi, Havizz, Míra, Tonda a Krýša? jsme skočili do Sázavy a otužili jsme se. Chvíli jsme hráli fotbal, když nás vyrušili skauti, abychom jim pomohli s programem k ohni. Já Tonda a další dva jsme hráli pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Havizz s mírou zpívali. Když už se schylovalo k večeru, zapálil se oheň a hrálo se a zpívalo až do rána.

Poky

Neděle 8.4.2018


V neděli jsme vstali okolo půl osmé, nasnídali se a po předácí uklizených chatek vyrazili na cestu vstříc Českému Šternberku, kde byl oběd a pro nás jako Duhu AZ konečná.  Kousek za kempem jsme objevily pár pytlů s odpadem tak jsme je naložili a jelo se dál. U druhého jezu jsme se s Krýšou rozdělili k dvěma holkám ze základní školy v Kácově a až do Šternberka jsme jeli s nimi jako jejich kormidelníci. V Českém Šternberku jsme vysypali pytle a hurá na poslední jez a oběd. V kempu u Karla jsme umyli a vrátili všechny naše lodě, do kotlíku jsme si nechali nandat guláš. Dobalili jsme se, rozloučili, a vyrazili na nádraží. V prvním vlaku se snědl výtečný buřtguláš. Ve Zruči jsme měli čas na přestup tak jsem si koupil 1. zmrzlinu a udělali jsme si sladký piknik. Ve Světlý ukončil Havizz oficiálně akci poté jsme nastoupili do rychlíku, který nás zavezl do ZR. Havizz s Šárkou pokračovali dále do Brna.

 

Všem co nikdy tuto akci nikdy nezažili, doporučuji se této akce zúčastnit, protože tato akce prospívá přírodě a je znát že tato akce má smysl odpadky ubývají. Každým rokem je jich méně a méně a to je dobře.

 

Moc Děkuji Havizzovi, že tuto akci v roce 2016 poprvé nabídl Duze, protože je to úplně boží akce.

Poky

< Zpět do kronik | Galerie Fotek