Noční hra

SCÉNÁŘ NOČNÍ HRY JAK POROZUMĚT ŘEČI ZVÍŘAT, aneb PUTOVÁNÍ ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Beky, Bětka, Filda, Hanz, Heri, Kuba, Kubča, Mára, Maty, Mia, Míra, Miška, Muška, Ninja, Pajda, Ríša, Sára, Sony, Štěpán

Sobota 20.10.2018


Ráno jsme se sešli v 10:10 hodin před klubovnou. Až jsme tam byli všichni, tak jsme se přemístilik okresu, odkud jsme jeli do Vysokého Ze zastávky ve Vysokém jsme šli do chaty, ve které jsme měli spát. V chatě jsme trochu přeházeli postele a připravili spaní. A až do oběda jsme se koukali na Coco. K obědu jsme měli buď těstoviny na sladko nebo těstoviny s masem a kečupem nebo těstovinový salát. Po obědě jsme trochu lenošili. Potom jsme šli na procházku, na které jsme si každý museli zapálit oheň a na něm upéct maršmelouny. Až jsme uhasili oheň, tak jsme šli hrát zaháněnou. Pak jsme šli na louku, kde jsme dostali světýlka, který jsme si označili lihovkou a dali k posvátnýmu stromu. A pak jsme běželi zpátky do chaty. V chatě jsme si začali dělat pizzu. Až jsme to všichni snědli, tak jsme šli hrát noční hru. A pak do chaty, tam jsme hráli hry a pak jsme si šli vyčistit zuby a spát.

Sára

Neděle 21.10.2018


Ráno jsme se všichni probudili v 8:00, protože si Muška zapomněla vypnout budík. Pak už do 9:00 nikdo neusl. Tak jsme si povídali. Asi okolo 9:00 nám přinesli palačinky a přišli Míša, Jindra a Matěj. Potom, co jsme se nasnídali, tak jsme se oblékli a šli ven, kde jsme se museli seřadit podle věku. Pak jsme šli na hřiště, kde jsme si zahráli bláznivý fotbal a zombie vybíjenou. Potom  jsme šli na chalupu a tam si každý udělal řízek a až byl hotový, tak jsme si ho snědli a to byl náš oběd. Potom jsme měli něco jako polední klid, kde se skoro všichni začali balit. Potom jsme začali uklízet chalupu. Až jsme uklidili chalupu, tak jsme si šli vyrábět svícínky. Až jsme měli vyrobeno, tak jsme šli na půdu, kde jsme hráli hru se strašidly. Až jsme dohráli hru se strašidly, tak jsme si šli vzít batohy a šli do Žďáru.

Mia

< Zpět do kronik | Galerie Fotek