Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Muška - 2.3.2012 18:55:30

Jamesi tak trochu sem si spletla Havize a honzzise
big - 2.3.2012 14:33:36

Nikčo a Baryš, krásné narozeniny a hodně správných kamarádek a kamarádů A taky nějaké splněné přání!
Deni - 2.3.2012 09:02:33

Ahoj Nikčo, všechno nejlepší k tvým 9. narozkám!
poky - 1.3.2012 19:36:07

ahoj nikčo přeji ti všechno nejlepší k tvým 9. narozeninám.Hodně štěstí zdraví a plno duhových zážitků.Hlavně žádnou chvíli nudy
munzik - 1.3.2012 18:00:37

Milá Nikčo,přeju ti do života jen a jen to nejlepší hodně zdravý, štěstí, radosti a lásky.
Yettík - 1.3.2012 17:02:05

Milá Nikčo, přeji Ti vše NEJ...k narozkám, hodně úsměvů a kamarádů.
pitris - 1.3.2012 14:28:35

Niky, vše nejlepší k narozkám!
james - 28.2.2012 19:16:56

Musko akce nebyla havize ale heri a honzyse
Deni - 28.2.2012 10:03:25

@Yettíku: Dobře Jetě se domluvíme
Muška - 27.2.2012 22:59:21

dekuji havizi za akci byla super ale omylem sem si vzala koliky domu vsem dekuji uzitesi prazdniny!
Yettík - 27.2.2012 21:23:31

Deni, kdykoliv a kdekoliv! Záleží, kam dopajdáme
Deni - 27.2.2012 12:45:29

Yettíku, tak kdy a kde?
poky - 26.2.2012 20:33:15

Děcka prosím vás já sem si změnil emailovou adresu, kterou budu používat nejvíc je to :pokyduha@gmail.com
tak kdo mi budete chtít psát tak tam a napište mi mail z textem jako vaše přezdívka dík ať vím o koho de dííík
big - 26.2.2012 17:51:33

Už jste koukali na fotky a četli kroniku z promáčené sobotní akce? Skělý! Díky moc, jste šikovní!
Yettík - 26.2.2012 13:51:19

Denísku, tak ty taky "pajdáš" ??? Přeji Ti brzké uzdravení, Danďulo! Co takhle dát si sraz všech kulhavek z Duhy???
Deni - 26.2.2012 12:12:46

@ Kubulo: Za ten baťoh ti něco donesu do klubovny! Díky!
Deni - 26.2.2012 10:33:25

Jasný! O ty prachy mi fakt hodně de!
pitris - 26.2.2012 10:31:24

@deni: já to věděl pochroumaný vazy už prostě poznám

jen by mě zajímalo, kdo bude další ne, teď vážně, dávejte na sebe pozor vím, že chcete vypadat drsňácky a prachy od pojišťovny taky nejsou špatný...ale stojí to za to?
Deni - 26.2.2012 09:21:11

No, Děkuji za optání! Pitrísku za to šlápnutí na nohu se mi nikdo omlouvat nemusí, určitě to neudělal schválně! No a lékařská diagnoza jak u Katyshky!
Nosím ortézu a dál se uvidí!
Jo a Honzys donesu!! Zasloužíte si to!
poky - 25.2.2012 21:05:42

to James foto je supr priste chci i ja nejakou profilovku na fejs