Dračí doupě

Poslední den jsme se nasíndali a vyšli na vlak, protože nás opět ...

Do další akce zbývá:

201420152016
201720182019
202020212022
202320242025
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Poky - 30.1.2024 06:39:59

Ahoj. Jak jistě víte tento víkend proběhne akce na které se podíváme do aquaparku v Kolíně. Užijeme si spoustu zábavy. Například dáme závody na trojskluzavce sjedeme si tobogán a vyblbnemese v bazénu s dalšími atrakcemi proto neváhejte a pojeďte s námi.
Zlesi - 5.11.2023 11:06:23

????Hallowenská přespávačka v klubovně????

Páteční večer se sešlo 25 duháků v maskách????, aby prožili noc v dušičkovém čase v klubovně. Vyrobili si lucerny????️, aby mohli jít poznat a seznámit se s tmou.???? Všichni byli velmi odvážní.???? Poznali, že tma nemusí být jejich nepřítel a že se jí nemusí bát. Sehrálo se mnoho her???? ???? a zvládli jsme i úklid klubovny.????

Mrkněte na fotky v sekci "Letošní akce"
Beky - 30.3.2023 13:30:02

Páteční schůzky Cestovatelé a Levitující skluzavky se spojí do jedné. Od 15.30 do 17.30 (kdo ze starších nestíhá přesně 15.30, klidně dojděte o něco později ). Společně se vydáme do země, kde je jedna z největších automobilek, která ale vyrábí i lodě.????????⛵️⛴️????
S sebou klasicky přezůvky a (kdo má tak i) kousek polystyrenu (alespoň 10 cm dlouhý), nebo jiný materiál na výrobu plavidla na regatu. Těšíme se. ????
Honzys - 17.9.2022 13:06:27

Ad 2. Společná schůzka: Pokud by nám počasí nepřálo (což se každou chvíli mění), zůstaneme v suchu v klubovně.
Kubula - 18.5.2022 12:32:22

Ahooj!
Příští víkend nás čeká paintballová akce ve Svratouchu. Jelikož si myslíme, že paintball je skvělá hra v každém věku, budeme moc rádi, když se k nám tentokrát společně s dětmi přidáte i vy, rodiče, a zažijeme spolu parádní víkend! ????
Níže několik základních poznámek:
- !!! akce je určena pro všechny duhové děti a jejich rodiče. Samotná hra je ovšem možná pouze pro věk 12+; mladší děti mohou na akci jet samozřejmě také a po dobu hry budou mít jiný, adekvátně zajímavý, program !!!

- přihlašování probíhá od 18.5. 00:00 do 22.5. 23:59
všechny další podstatné informace jsou na přiloženém lístečku

- akce je prozatím z kapacitních důvodů omezena počtem 20 účastníků

- přihlašování na akci probíha klasicky přes duhový web (azduha.cz -> Přihlašování -> Přihlásit se); v případě jakýchkoliv problémů s přihlášením nás můžete kdykoliv kontaktovat

- jelikož je paintball skvělá hra, rádi bychom dali možnost si zahrát i rodičům, kteří nemohou jet na celý víkend (hrát se bude v sobotu odpoledne)-> v případě zájmu o účast pouze na hře nás (Mini, Kubula) kontaktujte a určitě se nějak domluvíme!
Těšíme se na Vás!

Mini + Kubula
Sony - 7.1.2022 14:59:27

Ahoj

s novým rokem jsme si pro vás připravili drobné překvapení. Rozhodli jsme se založit náš vlastní Minecraft server. Zatím jsme ho testovali jenom s vedoucími, ale budeme rádi, když se k nám přidáte i vy.

Můžete se k nám připojit na našem Discordu discord.gg/HPqpjSvES4 a zjistit mnohem víc.

Těšíme se na vás buď ve světě kostiček nebo na příští akci či schůzce
pitris - 8.11.2021 12:50:40

11 statečných průzkumníků se úspěšně vrátilo z Operace: ENdeMit. Pochlubíte se, jaké všechny exempláře jsme objevili v končinách u Rosic? Já nejvíc smekám před všemi, kterým se podařilo spatřit Srnconoha vousatého, extrémně vzácného a plachého endemita...
Žanda - 20.10.2021 11:27:29

Pokud by měl někdo z Brumíků problém s přihlašováním, ozvěte se mi prosím, vyřešíme to
Vor na Sázavě ???? - 16.9.2021 20:47:35

V sobotu odpoledne po Šipkované můžete navštívit Futrování na Farských
Při této příležitosti si děti mohou vyzkoušet za doprovodu našich vedoucích kormidelníků plutí na voru po řece. ⚓????‍♂️
Fotograf z Tábora 8 - 14.7.2021 10:32:08

Je tu první část z fotek z Tábora 8 !!!
Podívejte se na fotoreportáž z prvního týdne tábora v Železných Horkách.
...
(více fotek na FB Duha AZ od Farella Viisase )


>www.flickr.com/photo…
⛺️ NOVINKY Z TÁBORA: The Scavangers ???? - 27.6.2021 22:11:39

Vážení rodiče, přátelé, kamarádi,

Katastrofa spojená s tornádem na jižní Moravě nás velmi zasáhla. Proto jsme se rozhodli, že na našem nadcházejícím oddílovém táboře v Železných Horkách konaného ve dnech 4.7.–17.7. 2021 nabídneme bezplatně několik míst dětem jakkoliv dotčených touto velmi nešťastnou událostí.

Rádi pomůže zařídit vše potřebné včetně možného zapůjčení nezbytného tábornického vybavení jako je kvalitní spacák, baťoh, karimatky, atd.

Svět je malý a možná právě Vy víte o někom, kdo by tuto nabídku rád využil.

Stránky našeho tábora, na kterých naleznete veškeré podrobnosti: azduha.cz/tabor2021/

Za všechny členy Duhy AZ

Jakub „Kubula“ Svoboda
Hlavní vedoucí tábora
tel.: +420 774 976 512
mail.: az@duha.cz
⛺️ NOVINKY Z TÁBORA: The Scavangers ???? - 14.4.2021 16:07:16

???? NAVÝŠILI JSME KAPACITU TÁBORA NA 45 MÍST
Jelikož jsme dosáhli počtu vygenerovaných přihlášek, rozhodli jsme se přidat ještě 5 míst! V dynamické době bychom tak rádi vyhověli těm, kteří třeba váhali, jak to o prázdninách bude vypadat a jestli se přihlásit.
???? PŘIHLAŠOVÁNÍ PRODLOUŽENO DO 31.5.
Prodlužujeme termín odevzdání přihlášek na letošní tábor do 31.5. S tím se mění i termín platby a to do 6.6. Informace o platbě včetně potřebných údajů vám zašle táborový hospodář po přijetí přihlášky, dostatečně dopředu.
???? Pokud budeme nuceni tábor z důvodu epidemiologického vývoje zrušit, vrátíme 100% zaplacené částky.
⛺️ NÁVŠTĚVY LETOS NEBUDOU
Rozhodli jsme se zrušit návštěvní den. Stejně jako minulý rok návštěvy neproběhnou z důvodu protiepidemické prevence. Situace se zlepšuje, ale nesmíme nic podcenit.
????Celý táborový tým už pilně pracuje, brzy se dozvíte kam nás letos táborový příběh zavede a co nás čeká za dobrodružství ???? Těšíme se na Vás!
???? Za táborový tým Jakub „Kubula“ Svoboda, Hlavní vedoucí tábora
Lucysh - 12.3.2020 20:47:16

Všechny plánované aktivity prozatím proběhnou v uvedených termínech.

O vývoji situace však budeme informovat.
silvie - 14.7.2019 12:08:54

Když jsem se před rokem setkala s maminkou od nevidomé Veroniky, která byla smutná, že její dcera nemá moc příležitostí o prázdninách trávit čas mimo domov s dětmi, trochu neprozřetelně jsem slíbila zeptat se u duháků, o kterých vím, že jsou moc fajn parta na možnost účasti Verči na táboře. Nikdo nepočítal s tím, že určitě řeknou ano. … Když se zamyslí nad tím, kolik věcí budou muset přizpůsobit a kolik práce a povinností budou mít navíc… Moc ráda proto přeposílám zprávu od maminky:

MILÍ DUHÁCI! Chtěla bych poslat velké poděkování všem, kteří se podíleli na letošním táboře Duhy v Železných horkách. Asi největší dík bych chtěla nejprve vyjádřit naší bývalé poradkyni ze Střediska rané péče S. Slámové. Ještě teď mi to přijde jako neskutečné, že věc dotáhla dokonce a že se jí podařilo oslovit vedoucí tábora a že se nakonec moje nevidomá dcera, Verča, mohla zúčastnit klasického tábora spolu se zdravými dětmi. Také chci moc poděkovat Herimu, který jakožto hlavní vedoucí Verču na tábor přijal bez problémů a že to vzal jako obrovskou zkušenost. Verča samozřejmě nemohla na táboře být bez asistenta. O to se postarala jedna z vedoucích, Beky, která se o ni zodpovědně postarala a spolu si rozuměly. Také bych ještě chtěla vyjádřit poděkování i rodičům holek, které s ní byly ve stanu. Heri myslel opravdu na všechno a ještě před táborem oslovil rodiče dětí, kterých se to týkalo, zda s tím nemají nějaký problém. A tak mě potěšilo, když mi s radostí sděloval, že všichni rodiče velice rychle zareagovali a u všech se setkal s pozitivní odpovědí, že jim to vůbec nevadí.
Mám obrovskou radost, jak to vše krásně klaplo na jedničku. Verunka je nabitá zážitky a příhodami z tábora a moc se jí tam s vámi líbilo. Jen mi ještě musíte někdo dát vědět, jak bychom si mohly doma udělat "posvátné místo", které jste na táboře měli. Verča by ho tady chtěla mít taky
Moc Vám děkuji, že jste ji přijali mezi sebe a jak to vše probíhalo v pohodě. Bylo na Vás vidět, jak jste se k tomu postavili s odvahou a s chutí. Děkuji Vám za milou zkušenost, že když se chce, tak vše jde a dá se domluvit, jen musí všechni chtít. Moc děkuji, že jste do toho chtěli jít a šli ...
Duze přejeme spoustu krásných společných akcí, spokojených dětí a vedoucích.
maminka Verči
Zlesi - 18.6.2019 19:07:04

Již tento pátek velkolepá premiéra táborového filmu od tvůrce KUBULA FOX.

Mrkněte do táborové archivu na filmy, které zrají jako dobré víno a staly se již klasickými díly tohoto famózního žánru světové kinematografie:
azduha.cz/archiv/tab…
Zlesi - 9.6.2019 17:23:08

Díky všem zúčastněným za nezapomenutelnou výpravu, dobrý skutek, mnoho zážitků, skvělou atmosféru! A můžete se těšit na parádní kroniku od Majdy a spol.
Beruš - 25.3.2019 07:52:04

I my s Bigem jsme si Regatu mezi Vámi všemi moc užili a děkujeme za pomoc a hojnou účast
Fany-Lucysh-Zlesi - 24.3.2019 20:36:47

Děkujeme Bigovi a Beruš za krásnou regatu, námořníkům za dřevěná plavidla a Beky za skvělé fotky.
Katysh - 13.1.2019 13:48:58

Děkuji za zpětnou vazbu Andělovým
kubca a mara - 23.12.2018 15:14:47

Zdravim...vetcinou kluci vzdy prijdou ze schuzek a z vyletu moooc nadseny a pokazde kdy nekam jdou chvalime za super organizaci a za nadseni deti ...ale posledni vanocni besitky neprisli nadseny...ale hodne unaveny a moc nebyli spokojeny....upoutavka byla pro vsechny kategorie...bylo by lepsi priste napsat jak to bude narocny a ze je pro starsi....na scacinku cas nebyl...jen rikali ze museli furt jit a ze je popohaneli..neco zahrali ale nadseni nebyli....tak treba pristi rok bude organizace lepsi... jinak jsme s duhou moc spokojeny spis pisi o presnejsi info...neberte nasi kritiku jako urazku ale jako informaci planovani dalsich akci.Krasne Vanoce preji Andele