Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Heri - 25.2.2012 20:48:17

Tak já bych chtěl poděkovat všem dětem, kteří se odvážili jít s námi i v tomto né přímo ideálním pořasí . Doufám, že jste si tu kaci s námi užili a nebudete vzpomínat jen na rybníky v botech. Jinak přeju Deni brzké uzdravení a taky mě moc zajímá lékařská diagnóza (ale pro mě to zas napiš česky ) a batoh jsem ti poslal po Kubulovi a snad ti zítra dorazí zpátky.
poky - 25.2.2012 20:03:59

ok dík
pitris - 25.2.2012 20:03:49

@deni: můj medvídek v nohách postele mě týrá víc než ty takže klid
napiš nám svoji lékařskou diagnózu, prosím a latinsky!
big - 25.2.2012 20:01:19

Mapu vrátím
poky - 25.2.2012 19:52:16

ahoj všichni díky Chlapům za akce sic místama hardcore terén, ale jinak super.
Deni nikoho si netýrala jen sis ublížila na blbým místě
, ale zajímalo by mě , kdo ti šlápnul na tu nohu a nebylo by š patný, kdyby se ten viník omluvil je to slušnost.
jinak, kdo máte mapu z akce žďárské vrchy, kdo ji má tak ať ji vrátí do klubovny dííík
Mooooc dík Honzys a Heri
Honzys - 25.2.2012 19:09:25

Všem díky za super akci! Byli jste supr, snad z toho mokra nebudete nemocní , moc jsem si to užil .
Deni, brzo se uzdrav a nic nenos!
james - 25.2.2012 18:40:15

Akce byla super. Tady dávám odkaz na fotky: fotky
Jarda - 25.2.2012 18:37:51

dobrá akce při krásném jarním počasí
Deni - 25.2.2012 18:37:13

Moc děkuji za super akci!! A taky děkuji za pomoc Honzyse, Heriho, Pitrise, Pokyho a dalších vedoucích! Honzys, Pitris a Poky omlouvám se, že sem vás týrala, ještě vám musím něcoo donést!!
Ještě jednou všem děkuji!
big - 25.2.2012 18:03:17

Doufám, že jste vodu z bot vylévali už před barákem... No ale jinak krásná vodní vycházka a skvělý indície - moc mě to bavilo!
Matěj - 25.2.2012 17:26:27

Tak na týhle akci by asi pomohl jenom neopren a ploutve
Honzys - 24.2.2012 19:08:35

Všichni ti, co se účastní zítřejší akce, opravdu nepodceňte počasí, je sníh, vemte si návleky kdo máte, náhradní ponožky, teplé oblečení, dost teplého pití!
Těšíme se na vás .
žanda a beky - 23.2.2012 14:04:40

omlouváme se, zítra nepříjdeme na schůzku
Deni - 22.2.2012 16:13:11

Všichni Péťové všechno nejlepší k vašemu svátku!
big - 22.2.2012 16:05:29

Tři Petříci, všechno nejlepší k svátku!!
big - 21.2.2012 16:59:29

S potěšením vás informuji že paní Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, rodačka ze Ždáru, převzala oficiální záštitu nad Duhovou bránou.
Deni - 21.2.2012 16:57:36

Mě to nevadí já to pro činy nedělám! :
Terez - 20.2.2012 20:15:45

To Deni: Ještě nemáš ani za tu pohádku
Deni - 20.2.2012 19:35:14

Jé, děkuji! Se divím, že to čtete!! D a Čin nemám proč??
big - 20.2.2012 18:22:04

Deni, eště to tak - češtinář!! Víš jak je to hezký, když tam můžem něco najít? Aspoň víš, že to čteme. A pořádně! A nemáš už náhodou Čin za kroniky?