Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Deni - 20.2.2012 15:03:52

Další chyba!!! Ach jo......Ze mě češtinář nebude! :
poky - 17.2.2012 14:51:28

to Deni: kronika super jen bojard se píše Boyard to se nepočešťuje, ale jinak supr
Deni - 17.2.2012 14:19:48

Děkuju! Ani moc né!!
Zlesi - 16.2.2012 20:02:17

Deni, kroniku jsi napsala moc krásně a tohle je drobnost....chválím, jsi šikovná!!!!
Deni - 16.2.2012 18:04:59

Aha.......omlouvám se!!
big - 16.2.2012 15:01:17

A máme tady kroniku z Hamrů! Super, Deni! Akorát já neměl bramborovou kaši, ale bramborovej salát... Co ti to ti pinklové donesli???!!!
james - 15.2.2012 17:25:14

Ne
poky - 15.2.2012 17:18:38

to james dyt to je úplně ten samej co má Gogo.
Já sem si myslel, že si říkal, že chceš jinej
james - 15.2.2012 14:24:23

To poky Panasonic Lumix DMC-FZ45
Katysh - 15.2.2012 11:47:59

Díky Terez a Sony , taky díky Denis za kroniku a James to krásně zdokumentoval. Paráda . Nemůžu se dočkat, až ten kámen budu držet v ruce
poky - 15.2.2012 07:32:57

to james jo jakej????
james - 14.2.2012 19:25:04

Díky za pochvaly . Taky jsem si už foťas vybral
Persy - 14.2.2012 17:28:47

Už ze těším na záhadu bermundského trojuhelníku
Deni - 14.2.2012 17:25:11

Omlouvám se za pozdní poslání kroniky!
Yettík - 14.2.2012 07:58:05

Skvělý fotky! James je hotovej profík
poky - 14.2.2012 07:24:10

ty fotky jsoou fakt supr jen čekám na ty videa ty budou opravdu boží
big - 13.2.2012 22:40:02

Krásný fotky, Jamesi!!! Díky.
gog - 13.2.2012 22:03:58

Fotky z akce jsou zatím provizorně zde: Žranice v Hamrech - a moc díky Jamesovi za focení! Má talent, kluk ušatá!
Terez - 13.2.2012 07:50:16

Akce super Katysh brzy se uzdrav . Zlesi: Za koho nás to máš? jasně, že ho objevíme
Zlesi - 13.2.2012 06:59:16

Tak to vypadá, že se nám podaří objevit Slunečný kámen a to jsem zprvu ani nedoufal, že dokážeme vůbec lokalizovat kontinent, na kterém se nachází!!!