Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Míra - 12.2.2012 20:22:52

Ahoj děcka,
kdo jste nebyli na akci, získali jsme další údaje o poloze Slunečního kamene. Jejich znění je:
"Kámen odpočívá na klidném místě, mnoho lidí tudy neprochází"
"Hvězdu Polárku vidí toto místo výš než 49° 25' nad obzorem"

Dali jsme to do kupy s tím trojúhelníkem ze schůzek a zase jsme se trochu přiblížili. Překreslil jsem to do počítače a tady máte výsledek. Kámen se nachází někde v červeně ohraničené oblasti


Na schůzky si teda promyslete místa z označené plochy, kde je nějaká chodba z kamene a pak si je po schůzkách zakreslíte. Taky to vypadá, že to bude nějaký klidnější místo, kde nechodí moc lidí, tak na to myslete
Sony - 12.2.2012 18:49:45

Ahoj, chtěl bych moc poděkovat za s per akci a popřát Katyshce, aby se jí to brzy zahojilo .
Pavel Gregor-Belzy - 11.2.2012 23:26:51

JJ,ted studuju obor Hotelnictvi a Turismus ve Znojme-docela me to jde[hlavne me to bavi] no a jinak docela dobry no.....az na par problemu s nasima docela GOOD
No,ale asi mam v planu zajed s vama na tabor,dost bych vas chtel zaseeeeeeee videtttttttt.

Ve Zdare sem nebyl ani nepamatuju.Je to tam hodne jine??Nejake nove obchody bo neco tak??
Snad to na ten tabot klapne.Zatim cauky a snad v lete
Poky - 10.2.2012 14:30:30

Marťo, dnes zůstaneme vevnitř
Marťa - 10.2.2012 13:23:25

jdeme dnes někam pryč z klubovny nebo jdeme na bobování?
poky - 9.2.2012 17:34:25

ty blaho čus Belzy tebe sem už nákej pátek neviděl to víš ůspěšnej nábor a co ty?? jak žiješ?? jo určo se někdy stav pokecáme
Beruš - 9.2.2012 16:59:15

To je super, když se ozve starý člen, moc tě Belzi zdravím..už asi budeš dóst velký, viď
Pavel Gregor-Belzy - 9.2.2012 13:41:16

Cau,cau vsichni!!Pozdravuju vas ze Znojma,po dlouhe dobe si projizdim fotky a velmi rad vzpominam na ty casy co jsem s vami jezdil.Vydim,ze stale fungujete a clenu je mnohem vic nez,kdyz sem chodil ja.No nekdy se za vami musim stavit .Jinak moc pozdravuju Biga a ostatni vedouci.Mejte se a uzivejte
Marťan - 9.2.2012 08:00:41

Děkuji všem za přání!
kubula - 9.2.2012 08:00:06

vše nej Marťane,hodně holek,dobrejch známek a pohody
beky - 9.2.2012 07:59:49

vše nej marťane hodně úspěchů ve škole i jinde
poky - 8.2.2012 20:54:38

vše nej marťane hodně zdraví a duhových dnů


DĚCKA KDO SE JEŠTĚ NEPŘIHLÁSIL TAK MÁ JEŠTĚ ŠANCI PŘEMLUVTE RODIČE A JEĎTE NEBUDETE LITOVAT
Zlesi - 8.2.2012 20:39:57

to Marťan: Vše nejlepší k narozeninám ...
Smolda & Tom.S - 8.2.2012 17:59:51

Marťane, všechno nejlepší k narozkám.
Beruš - 8.2.2012 16:09:16

Posílám oslavenci přání všeho nej a měj stále hej
Deni - 8.2.2012 15:43:36

Marťane, všechno nejlepší a na to druhé vysvědčení samé jedničky!
Yettík - 8.2.2012 15:37:57

Tak Marťane, všechno nejlepčejší a hodně moc kamarádů a taky kamarádek
Persy - 8.2.2012 14:32:54

Katysh výýýýýbornýýýýý název
Katysh - 8.2.2012 13:56:44

Marťane, všechno nejlepší, ať tě brácha nezlobí a máš se fajn

A pojeďte na akci, sice bude mega zima, ale nám bude teploooo
jarda - 8.2.2012 07:06:58

Marťane vše nej