kdo jste nebyli na akci, získali jsme další údaje o poloze Slunečního kamene. Jejich znění je:
"Kámen odpočívá na klidném místě, mnoho lidí tudy neprochází"
"Hvězdu Polárku vidí toto místo výš než 49° 25' nad obzorem"
Dali jsme to do kupy s tím trojúhelníkem ze schůzek a zase jsme se trochu přiblížili. Překreslil jsem to do počítače a tady máte výsledek. Kámen se nachází někde v červeně ohraničené oblasti

Na schůzky si teda promyslete místa z označené plochy, kde je nějaká chodba z kamene a pak si je po schůzkách zakreslíte. Taky to vypadá, že to bude nějaký klidnější místo, kde nechodí moc lidí, tak na to myslete





















































per akci a popřát Katyshce, aby se jí to brzy zahojilo
.

