Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
big - 29.1.2012 17:08:22
Mně se výlet strašně moc líbil. Krásně vymyšlený indície, nenáročný hry, bobování, ohýnek, prostě super! Jen ta Yetti...určitě zas bude dobře!
big - 27.1.2012 06:21:16
Preclíku, krásné narozeniny! Ať se máš nádherně barevně a sladce. Přeju správné kamarády a úžasné zážitky.
Sony - 26.1.2012 19:40:23
Ještě jednou všem moc děkuji za všechna přání
.
PS: Tak co, kdo už ví, co je to v tom líštečku? Kdo už kliknul
?
.PS: Tak co, kdo už ví, co je to v tom líštečku? Kdo už kliknul
? Sony - 24.1.2012 15:55:38
Všem posílám velké díky.
PS:
Kdybych je neměl,
žalem bych skonal,
nic kloudného bych v žití svém nevykonal...
PS:
Kdybych je neměl,
žalem bych skonal,
nic kloudného bych v žití svém nevykonal...
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou






















































