Soníku, vše NEJ k narozeninám a hodně zdolaných záhad
big - 24.1.2012 06:19:18
Soníku, přeju krásné narozeniny. A i když jsou třinácté, ať máš celý rok jen samé štěstí, ať potkáváš skvělé kamarády a ať máš pořád tak dobré dotazy... Jinak bys to totiž nebyl ty!
pitris - 19.1.2012 16:01:49
bigu, krýšo, Beruš, Zlesi, Deni, Yettíku, Havizz, munziku, jamesi, Majkle a Marťane, Terez, j&rdo a Muško: posílám čtrnáct VELIKÝCH DĚKUJI!!!
Muška - 19.1.2012 14:12:21
Prominte ze sem neprisla na schuzku z rodinych duvodu papa Muška všechno nejlepší k 22 narozeninam Pitris vílet byl super.
j&rda - 19.1.2012 10:20:57
Hezký narozky Pitris
Terez - 18.1.2012 20:46:51
Krásné narozeniny Pite
Majkl a Marťan - 18.1.2012 20:40:21
Vše nej Pitris!
james - 18.1.2012 20:23:57
Jé brácha největší ženy v Duze slaví narozky na tak co dodat tak všechno nejlepší píťo
munzik - 18.1.2012 17:58:24
všechno nejlepší Pitrís
Havizz - 18.1.2012 13:53:47
Všechno nejlepší chlape! Drž se a ať se ti daří! PS: Zdraví ti přát nebudu, mě ho do Nového roku přáli a podívej se, jak jsem dopadl.
Yettík - 18.1.2012 12:02:09
Oslavenče Pitrísi, všechno NEJ, ať se Ti vše daří a jsi spokojenej!
Deni - 18.1.2012 08:10:44
Pitris, všechno nejlepší a spousty dalších zážitků!
Zlesi - 18.1.2012 07:57:21
Pitrís, tak ať se na dále daří a k tomu taky trochu štěstí….
Beru� - 18.1.2012 07:29:06
Milý Pitrísku, přeji Ti, aby ses měl dle svých nejtajnějších přání-moc si to zasloužíš
krýša - 18.1.2012 07:21:14
vše nej pitris
big - 18.1.2012 06:00:36
Krásné narozeniny, Pitrís! Ať u tý zkoušky dneska hezky zaboduješ a máš konečně trochu volnýho času. A jinak si naplánuj takovej život, jakej ti vyhovuje!
Honzys - 17.1.2012 23:20:20
to gog: Kterou bohužel kvůli řvu a rozjařenosti děti nevnímaly, což je škoda
Havizz - 17.1.2012 23:20:11
A ta pointa byla, že když všichni jačej, tak se navzájem neslyší?
big - 17.1.2012 21:58:30
Chválím Deni za skvělou formu kroniky!!!! Super.
gog - 17.1.2012 19:19:45
Havizz, to byla taková hra na vybití energie A s patřičnou pedagogickou pointou