Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Zlesi - 24.1.2012 08:34:03

Soníku, vše NEJ k narozeninám a hodně zdolaných záhad
big - 24.1.2012 06:19:18

Soníku, přeju krásné narozeniny. A i když jsou třinácté, ať máš celý rok jen samé štěstí, ať potkáváš skvělé kamarády a ať máš pořád tak dobré dotazy... Jinak bys to totiž nebyl ty!
pitris - 19.1.2012 16:01:49

bigu, krýšo, Beruš, Zlesi, Deni, Yettíku, Havizz, munziku, jamesi, Majkle a Marťane, Terez, j&rdo a Muško: posílám čtrnáct VELIKÝCH DĚKUJI!!!
Muška - 19.1.2012 14:12:21

Prominte ze sem neprisla na schuzku z rodinych duvodu papa Muška všechno nejlepší k 22 narozeninam Pitris vílet byl super.
j&rda - 19.1.2012 10:20:57

Hezký narozky Pitris
Terez - 18.1.2012 20:46:51

Krásné narozeniny Pite
Majkl a Marťan - 18.1.2012 20:40:21

Vše nej Pitris!
james - 18.1.2012 20:23:57

Jé brácha největší ženy v Duze slaví narozky na tak co dodat tak všechno nejlepší píťo
munzik - 18.1.2012 17:58:24

všechno nejlepší Pitrís
Havizz - 18.1.2012 13:53:47

Všechno nejlepší chlape! Drž se a ať se ti daří! PS: Zdraví ti přát nebudu, mě ho do Nového roku přáli a podívej se, jak jsem dopadl.
Yettík - 18.1.2012 12:02:09

Oslavenče Pitrísi, všechno NEJ, ať se Ti vše daří a jsi spokojenej!
Deni - 18.1.2012 08:10:44

Pitris, všechno nejlepší a spousty dalších zážitků!
Zlesi - 18.1.2012 07:57:21

Pitrís, tak ať se na dále daří a k tomu taky trochu štěstí….
Beru� - 18.1.2012 07:29:06

Milý Pitrísku, přeji Ti, aby ses měl dle svých nejtajnějších přání-moc si to zasloužíš
krýša - 18.1.2012 07:21:14

vše nej pitris
big - 18.1.2012 06:00:36

Krásné narozeniny, Pitrís! Ať u tý zkoušky dneska hezky zaboduješ a máš konečně trochu volnýho času. A jinak si naplánuj takovej život, jakej ti vyhovuje!
Honzys - 17.1.2012 23:20:20

to gog: Kterou bohužel kvůli řvu a rozjařenosti děti nevnímaly, což je škoda
Havizz - 17.1.2012 23:20:11

A ta pointa byla, že když všichni jačej, tak se navzájem neslyší?
big - 17.1.2012 21:58:30

Chválím Deni za skvělou formu kroniky!!!! Super.
gog - 17.1.2012 19:19:45

Havizz, to byla taková hra na vybití energie A s patřičnou pedagogickou pointou