Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 6 návštěvníků:

6 cizích návštěvníků

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
gog - 17.1.2012 19:17:57

Pro všechny kteří mají starší Office než 2007 (tj. 2003, XP nebo 2000) - stáhněte a nainstalujte si tuto aktualizaci, potom vám půjdou otevírat i novější formáty s X na konci (docx, xlsx, pptx, ...)

http://www.microsoft.com/downloads/cs-cz/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=cs
Havizz - 17.1.2012 18:19:44

Ach jo, to je nuda. Kroniky supr, fotky supr, videa supr, všecko je ZASE supr... Kdy už budu moci něco pořádně zkritizovat?! Chválím moc všechny, hezky jsem se pobavil. Jen mi prosím někdo vysvětlete, proč jste tam řívali jak tasmánští čerti?
poky - 17.1.2012 18:03:04

üz aji me to slape a fatkitcky supr obe koniky
poky - 17.1.2012 17:54:08

deni nápad je to dobrej ,ale ne všichni mají office 2007 tak to prosim tě dej uložit jako a tam jak je prezentace powerpoint tak dej prezentace poverpoint 97-2000 to je ten důvod proč to bigovi nejde ale nevím ten důvod proč mě ,kterej má office 07 nejdou zobrazit obrázky jinak za ten nápad chválím a prosím o přeposlání honzysovi ve starší verzi diiik
Honzys - 17.1.2012 17:52:41

to Big: Už je tam i starší verze prezentace, tak to zkus .
big - 17.1.2012 16:36:47

A máme tady kroniku od Hanze! Super, zvládl jsi to skvěle! Díky. Ale ta prezentace od Deni mi nejde
gog - 16.1.2012 22:31:15

akce byla super, a děkuji za pochvaly fotek
j&rda - 16.1.2012 20:16:43

super akce bigu
beky+žanda - 16.1.2012 15:06:02

akce byla super, díky Bigu
skvělí fotky a z těch videii nám ještě těď brní uši


Beruš - 16.1.2012 13:59:46

Úžasné fotky, čiší z nich naprostá pohoda a spokojenost
Marťan - 15.1.2012 20:19:46

Akce byla great!
Terez - 15.1.2012 19:20:16

Parádní akce i fotky !!!
Matěj - 15.1.2012 19:09:57

Supéééér akce !!!!!!!!!!
Persy - 15.1.2012 18:28:55

Jo gogo fakt dobrý
big - 15.1.2012 18:19:16

Jsem rád, že se akce líbila. Mně moc. A už tu máme i fotky!!! A videa!!! Gogo, super!!! Díky.
Persy - 15.1.2012 18:16:32

Bigu ta akce byla báječná.
kubula a šíma - 15.1.2012 17:39:55

Hodně štěstí Smoldovi. Moc děkujeme Bigovi za akci
Yettík - 15.1.2012 17:29:52

Hoj, duháci. Tak už jste pěkně v teplíčku, vykoupaný, napapaný a akcičku jste si určo užili skvěle, co? Já teda jo a moc děkuju Bigovi, že jsme se vydali do takový sněhový fujavice, ale zase do luxusního ubytování. Bylo to fakt super!
Havizz - 14.1.2012 13:23:14

Tak tak, ať to s tebou mlátí. Všechno nej, Smoldo!
Zlesi - 14.1.2012 09:10:13

Smoldo, vše NEJ k narozeninám a zdárné přemáhání puberty....