Pro všechny kteří mají starší Office než 2007 (tj. 2003, XP nebo 2000) - stáhněte a nainstalujte si tuto aktualizaci, potom vám půjdou otevírat i novější formáty s X na konci (docx, xlsx, pptx, ...)
http://www.microsoft.com/downloads/cs-cz/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=cs
Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
Havizz - 17.1.2012 18:19:44
Ach jo, to je nuda. Kroniky supr, fotky supr, videa supr, všecko je ZASE supr... Kdy už budu moci něco pořádně zkritizovat?!
Chválím moc všechny, hezky jsem se pobavil.
Jen mi prosím někdo vysvětlete, proč jste tam řívali jak tasmánští čerti?
Chválím moc všechny, hezky jsem se pobavil.
Jen mi prosím někdo vysvětlete, proč jste tam řívali jak tasmánští čerti?
poky - 17.1.2012 17:54:08
deni nápad je to dobrej ,ale ne všichni mají office 2007 tak to prosim tě dej uložit jako a tam jak je prezentace powerpoint tak dej prezentace poverpoint 97-2000 to je ten důvod proč to bigovi nejde ale nevím ten důvod proč mě ,kterej má office 07 nejdou zobrazit obrázky jinak za ten nápad chválím a prosím o přeposlání honzysovi ve starší verzi diiik
big - 17.1.2012 16:36:47
A máme tady kroniku od Hanze! Super, zvládl jsi to skvěle! Díky. Ale ta prezentace od Deni mi nejde
beky+žanda - 16.1.2012 15:06:02
akce byla super, díky Bigu
skvělí fotky a z těch videii nám ještě těď brní uši
skvělí fotky a z těch videii nám ještě těď brní uši
big - 15.1.2012 18:19:16
Jsem rád, že se akce líbila. Mně moc. A už tu máme i fotky!!! A videa!!! Gogo, super!!! Díky.
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou






















































