Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
big - 23.12.2011 08:34:02
Krásné narozeniny, mlaďoši! Přeju hodně zdraví - v nemocnici i na intru
, dobré přátele a stálý úsměv.
, dobré přátele a stálý úsměv. Čely - 22.12.2011 14:13:31
Rozhodně přijďte
přihlášení bylo jen ,aby jsme asi tak počítaly s tím kolik nás dorazí
cukroví není nutné...
přihlášení bylo jen ,aby jsme asi tak počítaly s tím kolik nás dorazí
cukroví není nutné... kubula a šíma - 22.12.2011 13:09:11
zapomněli jsme se přihlásit na besídku ... nevíme, jestli nám někdo odpoví ... ale můžeme přijít? doneseme cukroví?
Heri - 22.12.2011 12:43:08
Tak to mě mrzí. Doufám, že se rychle uzdraví a Přeji mu pěkné a klidné Vánoce.
rajky - 22.12.2011 11:44:35
Zdravím,omlouvám rajkyho že dnes bohužel nepříjde na vánoční besídku je opět nemocen má spálu.Přejeme Vám všem klidné a krásné Vánoce..Ondráčková
big - 22.12.2011 06:39:26
Krásné předvánoční narozeniny, Yetti! Přeju ti nejen pohodu vánoční, ale přímo celoroční, spoustu krásných zážitků, hodně našlapaných kilometrů v kouzelné přírodě a pár skvělých přátel!
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou





















































A všem přeji krásné Vánoce a šťastná Nový rok!!

