Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
Honzys - 19.12.2011 20:50:12
To Marťan: A sakra, tak to je nemilé... No, snad to nějak dopadne
.
Smolda je pořád nemocnej, nebo jak ?
.Smolda je pořád nemocnej, nebo jak ?
persy - 19.12.2011 13:10:52
Podle čeho se mám na čtvrtek učit když mamce do emailu nic nedošlo...děkuji
Terez - 17.12.2011 19:21:34
Skvělá akce Beruško
(skvělá hudba Haviz
)
... PS: Beruš strašně ti to slušelo
... nějak jsem ti to tam nestihla říct
(skvělá hudba Haviz
)
... PS: Beruš strašně ti to slušelo
... nějak jsem ti to tam nestihla říct
Beruš - 16.12.2011 07:46:39
Žandulo, měj se stále prima a ať není nikdy zima. Krásnou oslavu a starosti hoď za hlavu.
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou






















































