Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 3 návštěvníci:

3 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Marťan - 19.12.2011 20:56:28

omlouvam se za pavopis. chybu ma tam byt vymysli
Marťan - 19.12.2011 20:55:23

To Honzys:má angínu.Případně vymisli i plán C.
Honzys - 19.12.2011 20:50:12

To Marťan: A sakra, tak to je nemilé... No, snad to nějak dopadne .
Smolda je pořád nemocnej, nebo jak ?
Marťan - 19.12.2011 20:34:53

Honzys SMolda na besídku nepřijde,takže bys měl vymyslet plán B
Beruš - 19.12.2011 15:39:29

Heroušku, nezapomeň prosím na jihlavskou kroniku, dík
persy - 19.12.2011 13:10:52

Podle čeho se mám na čtvrtek učit když mamce do emailu nic nedošlo...děkuji
Beruš - 18.12.2011 17:04:08

Terí, díky za PS-fakt mě moc potěšilo!
Beruš - 18.12.2011 17:02:31

Moc děkuji všem účastníkům zájezdu, byli jste skvělí!!
Zlesi - 18.12.2011 10:01:42

Děkuji Beruš za super předvánoční akci!!!
lucysh - 17.12.2011 19:53:00

Fakt parádní akce
Terez - 17.12.2011 19:21:34

Skvělá akce Beruško (skvělá hudba Haviz ) ... PS: Beruš strašně ti to slušelo ... nějak jsem ti to tam nestihla říct
jarda - 17.12.2011 17:56:04

Všechno nejlepší Žando
žanda - 16.12.2011 20:24:55

Děkuju za pěkný přání a už moc se těším do Jihlavy.
Terez - 16.12.2011 19:55:23

Krásné narozky Žando
Beruš - 16.12.2011 18:45:13

Tak se zítra na všechny moc těším, Nebojte, počasí dáme a Jihlava čeká
Zlesi - 16.12.2011 18:13:32

Žando, ať šlouží....
Krči - 16.12.2011 16:03:35

Všechno nejlepší Žando
Marťa - 16.12.2011 13:43:03

AHojky lidičky nepřídu na schůzky.Jsem nachlazená
Beruš - 16.12.2011 07:46:39

Žandulo, měj se stále prima a ať není nikdy zima. Krásnou oslavu a starosti hoď za hlavu.
big - 16.12.2011 06:25:00

Žando, krásné narozeniny, ať jsi pořád tak veselá a kamarádská! A už konečně dostaneš tu kšandu? Ať si můžem zpívat: já mám kamarádku Žandu, ta má super novou kšandu...