Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
big - 14.12.2011 22:17:34
Je mi líto, právě jsem pro nemoc musel odhlásit ze zájezdu do Jihlavy Martina Šikulu. Stále jsou volná místa...
Honzys - 14.12.2011 19:32:57
Neznát heslo již není výmluva
.
Pokud si heslo zapomněl/nemůžeš najít/nějaký jiný důvod - tak si ho nech poslat na email odsud !
+ Nevědět jak, také není výmluva, koukni se na návod, kde je detailně napsaný postup pokud se chceš přihlásit
.
Sice jsem se pěkně rozepsal, ale koukám, že již přihlášen jsi
, což je super
.
.Pokud si heslo zapomněl/nemůžeš najít/nějaký jiný důvod - tak si ho nech poslat na email odsud !
+ Nevědět jak, také není výmluva, koukni se na návod, kde je detailně napsaný postup pokud se chceš přihlásit
.Sice jsem se pěkně rozepsal, ale koukám, že již přihlášen jsi
, což je super
. Zlesi - 14.12.2011 17:10:26
To je dobře Jozi, že jedeš na akci, ale nezapomeň se přihlásit a to buď zde http://www.brezoleum.net/prihlasovani/index.php?url=3 a nebo pokud nevíš jak či heslo, tak napiš/zavolej Beruš.
big - 13.12.2011 19:55:05
Ještě já! Majklíku, krásné narozeniny, ať se máš pořád na co těšit! A buď ze všeho úplně nejvíc nadšenej!
Katysh - 13.12.2011 08:40:52
Jihlavu si hezky užijte, bude mi doma smutno, ale už se teším na fotky!
Majklovi přeji všechno nejlepšíííí
Majklovi přeji všechno nejlepšíííí
Beruš - 12.12.2011 19:33:00
Nemoc nám postihla už přihlášené Duháčky do Jihlavy, a proto prodlužuji přihlašování do té doby, dokud nebude naplněna kapacita-volejte, pozvěte příbuzné či známé
jozi - 11.12.2011 10:59:47
ahoj sorry že jsem nepřišel na schůzku měl sem vystoupení ve škrdlovicích
Beruš - 10.12.2011 22:54:24
Zbývají tři místa, i po termínu se můžete kdokoliv přihlásit, popř. volejte
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou





















































.V sobotu bohužel nejedu-hezky si to užijte!
Mini: Krásné narozeniny

