Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
big - 18.11.2011 21:12:58

Ó pozor, máme tu kroniku č.II z Havlbrodu! Čely, výtečně!!! Díky.
james - 18.11.2011 17:18:40

james - 18.11.2011 17:18:35

To zlesi: Ja sem na to ještě nazapoměl
Zlesi - 18.11.2011 12:11:32

VZPOMÍNÁTE???



Návrat se blíží....
lucysh - 18.11.2011 09:31:20

Tak už jsou tu fotky z poslední akce ode mě a od Biga

Havizz - 18.11.2011 00:04:44

Já žasnu - kronika i fotky on-line! A jsou super!! Šindel a Lucysh, míti klobouk, smekám!!!
big - 17.11.2011 20:36:31

I já jsem si to parádně užíval. Nádherná tajemná podzimní výprava. A ten tunel - PARÁDA!!! A velká pochvala všem duhovým dětem! VÁŽENÍ RODIČE, MÁTE SKVĚLÉ DĚTI, JSME Z NICH VŠICHNI NADŠENÍ A PLNÍ ELÁNU DO DALŠÍCH VÝPRAV. SENZACE!!!
james - 17.11.2011 20:18:33

http://geocraft.cz/georepliky/18-prazsky-gros.html to je pražský groš který jsme ve svratce luštily
Beruš - 17.11.2011 19:43:14

Díky moc za suprově prožitý den -bezchybně připravený. Uvědomila jsem si zase, jak bezvadné jsou děti v Duze a jak skvělí jsou vedoucí a instíci, krásně jsem si vše užívala
Rosi - 17.11.2011 19:43:10

Na stránkách celoročky teď najdete seznam Činů, co jsou vyvěšeny na zdi v klubovně. Taky se můžete podívat, jaké stopy jsme už na cestě za kamenem našli! Co nevidět tam přibudou i další fotky. Jsem zvědavej, co objevíme na Zlesiho akci. A co vy??
Šindel - 17.11.2011 18:58:51

Zápis jsem poslala mailem.
Yettík - 17.11.2011 18:24:52

Sony: NE KANÁL, ale pořádnej TUNEL! Byla to přece TUNELOVKA!!!
Sony - 17.11.2011 18:17:46

Super akce v kanále . Tady je adresa na kešku: http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?wp=GC32BC9
Yettík - 17.11.2011 18:14:52

Ahojte Duháci! Tak jak se cítíte po dnešním tajemném výletu s ještě tajemnějším tunelem? Já jsem přímo nadšena a dost jsem si to užívala! A co vy?
Jarda - 17.11.2011 17:25:07

pěkný
Havizz - 17.11.2011 16:35:47

Milé děti!

**Jak by se Vám líbilo, kdyby Váš vedoucí namísto obyčejného pidifoťáčku vozil na akce skutečné DĚLO?!** Přidejte mi pár ozdob na vánoční stromeček kliknutím na tento odkaz: http://vanocni.datart.cz/pavel-havelka-si-preje-digitalni-zrcadlovka-nikon Děkuju!
Honzys - 16.11.2011 21:17:39

Soníku, obejdi podmínku! Vem si kanady na nohy a do batůžku si dej ještě holinky . Podmínka bude splněna a ty budeš mít kanady na nohách .
Sony - 16.11.2011 20:59:38

Zlesi - 16.11.2011 20:40:47

to Sony: Jsi ďáběl !!!
Sony - 16.11.2011 20:23:37

Dotaz na Yetti: Můžou být nepromokavé (kanady ) na nohách?

PS: Programátor by napsal: Podmínka nespolněna, boty nejsou v batohu