To nás těší, že se ti to, Jamesi, líbÍ. Made by Mini.
james - 16.11.2011 14:11:25
Mě se uplně líbý to poslední video jak tam všichni běhaj a padaj
rajky - 15.11.2011 21:05:00
havizz dobrý fotky
Havizz - 15.11.2011 18:05:25
Super kroniky! A děkuju za pochválení fotek.
Yetti - 15.11.2011 18:01:39
Tak děcka! už jste si pročetli lístek? takže vyrazíte se mnou? moc se na vás všechny těším a ničeho se nebojte! bude to fajn výlet
jarda - 15.11.2011 12:13:47
mělo mě to napadnout když jsem se na ty kroniky díval
poky - 15.11.2011 07:47:40
kroniky jsou super jen mi tam chybí účastníci je to asi i moje chyba že jsem ti to Jardo neřek tak si to pro příště pamatujte,že ten kdo bude psát kroniku z prvního dne tak tak musí uvést seznam členů tak to tam pls honzys nějak dodej.
Persy,Smolda,Tom,Rajky,Žek,ruda,Bertík,Preclík,Ribana,Pasťa,Jarda,Krýša,James,Matěj,Bětka, Deni,Šindel,Majk,lMarťan,Krči,Kejt,Terez,Big,Havizz,Miny,Katysh,Zlesi,Pitris,Poky
Terez - 14.11.2011 22:38:20
P-A-R-Á-D-A Díky Poky .. Haviz, Mini : Bezva fotky
Honzys - 14.11.2011 21:18:11
Nebo také v pravém menu "Nejnovější fotky" .
Zlesi - 14.11.2011 21:04:22
Velice VYVEDENÉ FOTKY, VIDEA a KRONIKA ze Svratky!!!!! Chválím!!! B-)
Kdyby někdo nevěděl kde, tak je naleznete v odkazu "Fotky - galerie" jinak taky zde: https://picasaweb.google.com/brezoleum/Svratka#
big - 14.11.2011 20:30:44
Super akční fotky a videjo z Anglánů!!! Ale i ostatní!!
Yettík - 14.11.2011 19:50:39
Super kronika, skvělý fotky! jééé, vy jste se tam museli mít úžasně
big - 14.11.2011 16:45:01
Jo, to mně taky nefungovali háčci ani čárci
Deni - 14.11.2011 14:52:06
Jo a děkuji za pochvalu kroniky!
Deni - 14.11.2011 14:50:31
Mě v tý kronice nefungovali háčky,nebo já nevím...
Havizz - 14.11.2011 12:31:52
Kdyby jenom děti sladce chrupkaly... Poky a všichni ostatní: díky za bezvadnou akci!
big - 13.11.2011 22:04:43
Wow!!! Kronika jen pár hodin po akci!!! Senzace! Deni, jsi prostě superblesk! Díky. A Honzys taktéž!! Taky díky. čtěte také nově PLÁNOVANÉ AKCE!
pitris - 13.11.2011 21:37:52
děti už sladce chrupkají a ani neví, že už tu máme kroniku od Deni...neuvěřitelné myslím, že můžeme s klidem říct, že blesk je její pomalejší brácha...
Kateřina Samková - 13.11.2011 21:18:36
Když slyším to chrápání z toho pokojíčku tak vám to věřím děkujeme
poky - 13.11.2011 20:53:01
Já děkuji všem co byli na mé akci doufám že si ji užili dle svého. doufám, že máte plno nových krásných zážitků.Chcete vědět kolik jsme ušli celkem kilometrů???"Jo,jo,jo,jo,jo,jo,jo,jo"Jo???
Tak já vám to tedy povím ušly jsme nádhrerných neuvěřitelných 21kilometrů, za co jste si se u mně vysloužili veeeeeeeelikanáááááááááánskou pochvalu