Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
poky - 9.11.2011 20:12:47

to marťan díky to si piš že bude Terez s tebou počítám tak si sbal a jeď
Marťan - 9.11.2011 17:45:42

Poky akce bude určitě super.Na to sázím hodně.
Terez - 8.11.2011 21:51:05

Tak mě trochu mrzí, že jsem neměla přístup na pc ani na mobil a přihlašování už bylo ukončeno o dvě hodiny dřív a já přišla teprve teď. Sice jsem kvůli tomu všechny plány na víkend zrušila, ale CO UŽ
poky - 8.11.2011 21:23:16

jo u těch přihlášených má být Dominik ne ominik
poky - 8.11.2011 21:22:25

přihlášení jsou ominik
Samek,Smolda,Tom,Rajky,Žek,Ruda,
Tomes,Anet,Anna,Pasťa,Jardu,Krýša,James,Matěj,
Bětka,Deni,Alča(šindel),Majkl,Marťan,Honza řehoř,
Krči,Kejt.TO je celkem 22 dětí
poky - 8.11.2011 21:15:40

DůLEŽITEJ DODATEK OHLEDNě PřIHLAŠOVÁNÍ NA MOJÍ AKCI TOUTO ZPRÁVOU DÍKY VELKÉMU POčTU ÚčASTNÍKů UKONčUJI PřIHLASŠOVÁNÍ TAKŽE TI CO SE NESTIHLI PřIHLÁSIT MOHOU ZKUSIT JEDNODENNÍ VÝLET KTERÝ PRO VÁS CHYSTÁ YETTI
Deni - 8.11.2011 14:12:11

OK!!!
big - 7.11.2011 21:25:39

Jak píše Zlesi, každej jste kroniku napsal, tak není co řešit.
Zlesi - 7.11.2011 20:00:25

Nic se neděje - tak hlavně že kroniky jsou
Deni - 7.11.2011 18:43:33

Ne já se omlouvám,že jsem mu to řekla!! Pardon!
persy - 7.11.2011 18:21:07

Já měl sobotu napsanou pak mi Deni řekla že mám neděli a už bylo zaděláno na pěkný kolotoč tak se omlouvám.....
big - 7.11.2011 17:10:52

to Soník: můžeš.
čT měli psát Domča a Soník, PÁ Havizz a Deni, SO Percy a Pasťa, NE Lupík a Šíma. Pokud někdo omylem napsal jinej den a nějakou kroniku tam máme, nebudu to dál řešit. Kdo dluží - vidíme
gog - 7.11.2011 15:48:36

Sony: odpověď na otázku, proč ještě nejsou všechny kroniky je velice jednoduchá: ještě Honzysovi nepřišly a ten je ještě nedal na břézko

a tobě jedna z každého dne nestačí?
Sony - 7.11.2011 14:38:16

to Šíma, Dominik Samek (Percy), Lupík:
Kdo z vás psal neděli místo čtvrtka co?
Sony - 7.11.2011 14:36:47

můžu se zeptat, proč ještě nejsou všechny kroniky ?
čtvrtek - 1X
Pátek - 2X
Sobota - 1X (Hawizz píše druhou)
Neděle - 3X (Neměl někdo psát čtvrtek? )
Havizz - 6.11.2011 23:28:08

Dominiku, děkuji, moc si toho vážím.
big - 6.11.2011 18:58:06

Dominiku, díky za poděkování za fotky
DOMINIK SAMEK - 6.11.2011 18:31:27

Tak co odepíšete.' '
Majkl - 5.11.2011 19:56:05

Vše nej Vency.
DOMINIK SAMEK - 5.11.2011 11:44:34

Vše nejlepší KrčI.