Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
DOMINIK SAMEK - 5.11.2011 11:29:56

Děkuju Haviz,Bigu a Lucysh
Honzys - 5.11.2011 11:16:36

Jsem sice potěšen, že ke mně směřujete vaše "Díky", ale já jsem je nefotil, poděkujte Havizovi, Bigovi a Lucysh a dalším přechodným fotografům .
DOMINIK SAMEK - 5.11.2011 11:05:28

Honzys ty fotky jsou super. :
Honzys - 4.11.2011 17:33:15

Video o černé Karkulce můžete nalézt a následně stáhnout v kronikách V kronice z Karpat !
Marťa - 4.11.2011 13:35:37

Luxus fotky Honzys!!
big - 3.11.2011 23:02:56

Honzys, a jsou tam OPRAVDU VŠECHNY fotky??? !!!
big - 3.11.2011 23:00:46

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚŽASNÝÝÝÝÝÝÝÝ fotky z Karpat!!!
Díky moc!!!
Honzys - 3.11.2011 22:29:58

A Zde jsou již dlouho očekávané fotky a videa z Bílých Karpat!
Míra - 3.11.2011 20:32:58

Vše nej, Krči
Krči - 3.11.2011 19:42:30

Dík všem za přání
pitris - 3.11.2011 19:39:45

krči, přeju spoustu bláznivých nápadů a málo nudy!
kejt - 3.11.2011 19:38:45

Vincente tak ještě jednou všechno nejlepší
Beruš - 3.11.2011 18:55:18

Ať se máš dle svých představ, tzn. stále báječně
Majkl - 3.11.2011 18:50:39

Jen to nejlepší Krči.
Deni - 3.11.2011 18:29:26

jo a sorry Beky!!!
Deni - 3.11.2011 18:28:57

Všechno nejlepší Krči!!
james - 3.11.2011 12:58:10

Všecho nejlepší vincente
poky - 3.11.2011 08:19:06

tak krči vše nej hodně štěstí hodně skvěle prožitých duhových akcí,táborů a roků ale hlavně hodně kamarádů(dek) ,na které se můžeš spolehnout
Zlesi - 3.11.2011 07:58:57

....tak Krči, hlavně ty kamarádky.....
beky - 3.11.2011 07:56:05

vše nej Krči.