Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 7 návštěvníků:

7 cizích návštěvníků

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
big - 3.11.2011 06:40:16

Krásné narozeniny, Krči, ať tě ve škole všechno baví a máš spoustu správných kamarádů. A kamarádek! I v Duze
Honzys - 2.11.2011 22:17:06

Protože ji psali 3 lidi
Pasťa - 2.11.2011 20:35:52

Mám dotaz: Proč je v kroice 3x neděle???
Zlesi - 2.11.2011 20:22:38

To Beky: Bětka, Žanda a Beky....hádanka pro zasvěcené
beky - 2.11.2011 20:14:27

DENI a ještě vipadám snat na 9??? slaví Bětka a ne já
beky - 2.11.2011 20:11:07

bigu počkej si do zítřka je to zajímaví
poky - 2.11.2011 16:38:26

chválím písaře za jejich výkony, když jsem si ty kronči četl tak se my zdálo,že jsem tam byl s váma a tak to má být fakt chválím
big - 2.11.2011 06:33:19

Kompletní kronika!! Děcka, jste super!!!
Deni - 1.11.2011 15:53:09

Všechno nejlepší Beky aŠímo jo kdyby něco akce byla supeeeer!!
big - 1.11.2011 10:19:38

Beky, fakt tam něco bylo? Se těším jak malej!!!!
beky - 1.11.2011 10:00:10

ROZLUŠTěNO těšte se na schůzku předám v čT na schůsce
Katyshka - 1.11.2011 09:36:03

PARÁDNÍ kroniky jak z Paintballu, tak z Karpat!
Katyshka - 1.11.2011 08:50:07

Míra se zbláznil já tu vůbec nebyla. Ale přeji zpětně všechno nejlepší
Marťa - 1.11.2011 08:14:27

A budou fotky??
poky - 1.11.2011 08:11:01

koniky jsou fakt super
big - 1.11.2011 06:22:38

A máme tady první kroniky z Karpat! Soníku a Pasťo, super, díky!!!
Honzys - 31.10.2011 21:35:35

Bětko, Šímo, přeji Vám všechno nejlepší! Hodně štěstí, zdraví, lásky a všeho co si přejete !
Yettík - 31.10.2011 20:37:29

I já Ti přeju Šímo a Bětko vše NEJ...krásné narozky
Marťa - 31.10.2011 20:36:53

Vše nej do života Šímo hodně hezkých holek a Bětko hodně kluků
Marťan - 31.10.2011 20:34:31

Vše nejlepší Bětko a Šímo přeju i já.