No ne, tady se dějou věci, když tu člověk chvíli není . Jinak Šímo a Bětko, vše nej
Terez - 31.10.2011 19:24:44
Tak krásný narozeniny Šimonku a Alžbětko
big - 31.10.2011 18:19:21
O černé Karkulce
http://www.ulozto.cz/10822098/p1010542-mov
šíma - 31.10.2011 17:59:53
Děkuju za přáníčka
pitris - 31.10.2011 17:17:33
hepi brrrzdéj vám oběma
Sony - 31.10.2011 16:48:25
Vše nej
james - 31.10.2011 15:34:49
Všechno nejlepší beky a šímo
Havizz - 31.10.2011 15:16:42
Katysh: Hned je vidět, na co/koho myslíš! Popravdě řečeno, moc mi ten příspěvek k Mírovi neseděl...
Katysh - 31.10.2011 15:08:00
Á, já hloupá, spletla jsem si jméno. Příspěvek 14:58 jsem psala já .
Míra - 31.10.2011 14:58:29
všecinko nejlepčovatější Šimonku a Bětko
Marťa - 31.10.2011 14:16:35
Bílé Karpaty byli nej!Moc se mi tu líbilo,noční hra supr!!Bylo to bomba!!Taky byli dobrý činy,jídla a hlavně večery.To video co nám všera pouštěl Big bylo legrační Tak ahoj Duháci
poky - 31.10.2011 14:06:40
tak decka vše nej k tý 9tce hodně štěstí a zdraví a hodně krásných zážitků v duze
Rosi - 31.10.2011 13:23:17
Všechno nejlepší, devítko a devítko!
Havizz - 31.10.2011 10:47:51
Děkuju Bigovi a všem zúčastněným za super akci, těším se na další! Kdo se přidá?
Havizz - 31.10.2011 10:10:18
Všechno nej našim oslavencům!
Beruš - 31.10.2011 09:56:58
Krásné narozky a ať se máte stále suprově
pitris - 31.10.2011 09:02:32
soník: podívej se o několik příspěvků níž
Sony - 31.10.2011 07:55:05
Mohli byste mi pls poslat seznam účastníku akce pro kroniku? Předem dík
big - 31.10.2011 06:11:54
Bětko i Šímo, vy naše duhová dvojčata, přeju vám krásné narozeniny. Ať se vám daří ve škole (Šímo, s novou aktovkou!) a máte správné kamarády a kamarádky!
Terez - 30.10.2011 21:35:17
Parádní jídlo, parádní zima, parádní noční hry (Za to vděčím(e) hodně Pitovi ) a celkový program. Díky, bylo to skvělé