Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 15 návštěvníků:

15 cizích návštěvníků

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
big - 30.10.2011 21:01:34

Jo Soníku, právě jsem složil znovu tu zprávu, ve který byly přehozený řádky, takže nám to nevyšlo... Pošlu děckám foto šifry i klíč, ať si taky zaluští a popřemýšlí.
pitris - 30.10.2011 20:51:09

soník: super práce! jen tak dál! co za tím může být? máme se učit, abychom byli chloubami?

beky: dej vědět, jestli něco vzejde z toho zmačkaného papíru, co jsme našli!

big+dalších 25 lidí: dík za super akci!
Yettík - 30.10.2011 18:37:50

Ahojte duháci! Tak jak jste dojeli domů? Co vlkodlak? Přežili jste? My jsme to měli o chlup (bílý), ale dostali jsme se z jeho spárů a drápů a jsme už konečně taky doma. Akce byla super, že jo? Díky všem, co tam byli!
Sony - 30.10.2011 17:57:36

Autor: Karel Havlíček Borovský
Sony - 30.10.2011 17:56:24

Google zapracoval :
Kdo si myslí,
že se učí,
ten je vlasti chlouba;
kdo si myslí,
že dost umí,
začíná být trouba.
Super pokrok...
Sony - 30.10.2011 17:54:31

Mimocodem, předběžný překlad zprávy :
Kdo si myslí, že ...
učí ten ...
chloubo;
Kdo si mys ...
na byt ...
dost umí
Trouba
Fakt dost předběžný (co už)
Sony - 30.10.2011 17:51:34

To Lucysh: Super...
FAKT GOOOOOOD
lucysh - 30.10.2011 17:32:16

Tak jak se vám líbilo na akci? Paráda, co?

Mně strašně moc, až na to noční unesení vlkodlakem. Ale podařilo se mi dostat se z jeho spárů a už jsem doma v bezpečí

Díky moc Bigovi, vedoucím, insítíkům a všem dětem!
Nikis - 29.10.2011 09:15:17

Jamesi, i kdyz dodatecne, preji ti vsechno nejlepsi!
Zlesi - 28.10.2011 08:48:03

Jamesi, ty kluku jeden skoro veliká , tak přeji hodně zdaru a málo zmaru
heri a honzys - 28.10.2011 01:11:33

Nazdar jamési tak ti jako první přejeme k narozkam a těší se na ranní překvapení =)
big - 27.10.2011 12:27:08

Tak Dominiku, Deni, Lupíku, Marťo, Preclíku, Kubulo, Šímo, Jozi, Domčo, Terez, Rajky, Kejt, Ondris, Beky, Žando, Pasťo, Jamesi, Pitris, Yetti, Lucysh, Havizz, Honzys, Míro, Nikis, Hery! Doufám, že máte sbaleno a že jste na nic nezapomněli. Třeba na talisman!
beky+žanda - 26.10.2011 13:41:02

To je SUPER, že nás jede takový počet a že bude hezky. Moc se těšíme.
big - 25.10.2011 20:25:31

I já chválím novou upoutávku k celoroční hře - moc se mi líbí!!!
A mám pro vás informaci čerstvou několik minut. Do Bílých Karpat nás jede 26 kousků! Z toho 17 dětí. Pěkný počet!!! A má být hezky! Těším se!!!!
Sony - 25.10.2011 15:58:46

Havizz - 24.10.2011 22:45:37

Pekelně , super stránky
Honzys - 24.10.2011 20:28:34

Není zaco, co je na tom pofidérního? //Edit: To Sony: Díky, konečně jsem si všiml, co je na tom špatně .
Sony - 24.10.2011 20:10:17

to Honzis: Dík za opravu těch "B karpat"
Sony - 24.10.2011 20:01:07

to Honzys: super, akorát odkazy na "http://www.brezoleum.net/celorocni_hra/ciny.php?url=form" na světla jsou trochu pofidérní...
Zlesi - 24.10.2011 19:45:13

WOW!!!!!!!!!!!! Hodně husté stránky Tajemství Slunečního kamene!!!!!!!