Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
big - 30.10.2011 21:01:34
Jo Soníku, právě jsem složil znovu tu zprávu, ve který byly přehozený řádky, takže nám to nevyšlo... Pošlu děckám foto šifry i klíč, ať si taky zaluští a popřemýšlí.
pitris - 30.10.2011 20:51:09
soník: super práce! jen tak dál! co za tím může být? máme se učit, abychom byli chloubami?
beky: dej vědět, jestli něco vzejde z toho zmačkaného papíru, co jsme našli!
big+dalších 25 lidí: dík za super akci!
beky: dej vědět, jestli něco vzejde z toho zmačkaného papíru, co jsme našli!
big+dalších 25 lidí: dík za super akci!
Yettík - 30.10.2011 18:37:50
Ahojte duháci! Tak jak jste dojeli domů? Co vlkodlak? Přežili jste? My jsme to měli o chlup (bílý), ale dostali jsme se z jeho spárů a drápů a jsme už konečně taky doma. Akce byla super, že jo? Díky všem, co tam byli!
Sony - 30.10.2011 17:56:24
Google zapracoval
:
Kdo si myslí,
že se učí,
ten je vlasti chlouba;
kdo si myslí,
že dost umí,
začíná být trouba.
Super pokrok...
:Kdo si myslí,
že se učí,
ten je vlasti chlouba;
kdo si myslí,
že dost umí,
začíná být trouba.
Super pokrok...
Sony - 30.10.2011 17:54:31
Mimocodem, předběžný překlad zprávy
:
Kdo si myslí, že ...
učí ten ...
chloubo;
Kdo si mys ...
na byt ...
dost umí
Trouba
Fakt dost předběžný
(co už)
: Kdo si myslí, že ...
učí ten ...
chloubo;
Kdo si mys ...
na byt ...
dost umí
Trouba
Fakt dost předběžný
(co už) lucysh - 30.10.2011 17:32:16
Tak jak se vám líbilo na akci? Paráda, co?
Mně strašně moc, až na to noční unesení vlkodlakem. Ale podařilo se mi dostat se z jeho spárů a už jsem doma v bezpečí
Díky moc Bigovi, vedoucím, insítíkům a všem dětem!
Mně strašně moc, až na to noční unesení vlkodlakem. Ale podařilo se mi dostat se z jeho spárů a už jsem doma v bezpečí
Díky moc Bigovi, vedoucím, insítíkům a všem dětem!
Zlesi - 28.10.2011 08:48:03
Jamesi, ty kluku jeden skoro veliká
, tak přeji hodně zdaru a málo zmaru
, tak přeji hodně zdaru a málo zmaru
heri a honzys - 28.10.2011 01:11:33
Nazdar jamési tak ti jako první přejeme k narozkam a těší se na ranní překvapení =)
big - 27.10.2011 12:27:08
Tak Dominiku, Deni, Lupíku, Marťo, Preclíku, Kubulo, Šímo, Jozi, Domčo, Terez, Rajky, Kejt, Ondris, Beky, Žando, Pasťo, Jamesi, Pitris, Yetti, Lucysh, Havizz, Honzys, Míro, Nikis, Hery! Doufám, že máte sbaleno a že jste na nic nezapomněli. Třeba na talisman!
beky+žanda - 26.10.2011 13:41:02
To je SUPER, že nás jede takový počet a že bude hezky. Moc se těšíme.
big - 25.10.2011 20:25:31
I já chválím novou upoutávku k celoroční hře - moc se mi líbí!!!
A mám pro vás informaci čerstvou několik minut. Do Bílých Karpat nás jede 26 kousků! Z toho 17 dětí. Pěkný počet!!! A má být hezky! Těším se!!!!
A mám pro vás informaci čerstvou několik minut. Do Bílých Karpat nás jede 26 kousků! Z toho 17 dětí. Pěkný počet!!! A má být hezky! Těším se!!!!
Honzys - 24.10.2011 20:28:34
Není zaco, co je na tom pofidérního?
//Edit: To Sony: Díky, konečně jsem si všiml, co je na tom špatně
.
//Edit: To Sony: Díky, konečně jsem si všiml, co je na tom špatně
. - Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou





















































, super stránky 
