Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 13 návštěvníků:

13 cizích návštěvníků

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
big - 24.10.2011 06:15:59

No jednoznačně se to podepsalo na Jamesově zdraví - má doživotní trauma (čti trojma)
pitris - 23.10.2011 22:18:54

james: nevím, o čem to mluvíš házení tenisákem na posed se sice neobešlo bez ztrát, ale určitě ne na lidském zdraví
Dominik Samek - 23.10.2011 18:09:56

budu se snažit......aby se nic nestalo děkuji
james - 23.10.2011 18:06:38

Třeba házet na posed tenisák co Pitris
pitris - 23.10.2011 14:55:47

dominik: když si na akci nic neuděláš, tak to zas takový problém není kartičku pojišťovny si bereme pro jistotu, kdyby se náhodou něco stalo...člověk nikdy neví,co se může semlet...
jozi - 23.10.2011 14:43:36

v kartapech bude sranda joooo
Dominik Samek - 23.10.2011 12:44:05

ztratil jsem kartičku pojištovny asi mi nestihne přijít do čtvrtka je to velký problém děkuji
pitris - 22.10.2011 23:26:26

taky se těším do karpat! bude to masaker!
Havizz - 22.10.2011 21:39:47

Já se těším do Karpat!
Sony - 22.10.2011 19:50:36

A ŽIJOU KARPATY
Sony - 22.10.2011 19:47:25

Je někdo "ONLINE"?
Kdo se těší do Karpat?
Já moc!
pitris - 21.10.2011 23:06:24

carlos, vše nej!
big - 21.10.2011 21:07:44

Sorry, OMLOUVÁM SE VŠEM!!! Pochopitelně má být na CELÝ čTVRTEK. Díky za postřeh.
Sony - 21.10.2011 21:01:26

Ahoj Bigu, těším se na Karpaty. Máme mít opravdu jídlo na celý PÁTEK nebo je tam chybička?
gog - 21.10.2011 16:13:29

Děcka, tak jak se těšíte na Karpaty? Už jsme tam s Duhou kdysi byli Kdo byl, může zavzpomínat, kdo nebyl, může kouknout na fotky z roku 2003, je to sranda

big - 21.10.2011 06:17:23

Karlíku z Hlásné Třebáně, přeju ti krásné narozeniny a samé jedničky - dvě už máš a vlastně i v dnešním datu jich je dost... A jinak se měj nádherně a někdy se ukaž na akci.
big - 20.10.2011 19:58:05

Jozi, přijď na schůzku, stavím se tam a domluvíme se.
jozi - 20.10.2011 10:44:17

mohl bych jet s vámi na akci?za bílím vlkem?
Zlesi - 20.10.2011 08:07:28

Koukám na můj poslední vzkaz a již jsem byl asi dost unaven, když jsem ho psal. Tak ještě jednou a lépe


Rajky a Žanda, skvělé kroniky!!!
Zlesi - 19.10.2011 21:23:40

Rajky a Žanda, chvílá kroniky