Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
gog - 18.10.2011 14:40:26
Milí hledači, pokud máte zájem o plnění dalších činů (a doufám, že máte
), můžete si stáhnout seznam činů.
Honzys, uděláš prosím někde trvalejší odkaz, než jen tento ve vzkazech? Díky!
), můžete si stáhnout seznam činů.Honzys, uděláš prosím někde trvalejší odkaz, než jen tento ve vzkazech? Díky!
pitris - 17.10.2011 22:43:28
rajky, jak jsi na tom s kronikou?
zvládáš všecko nebo bys potřeboval s něčím pomoct, poradit atd?
zvládáš všecko nebo bys potřeboval s něčím pomoct, poradit atd?
big - 17.10.2011 20:48:29
Je naprosto úžasný, jak se nám tady rozjely vzkazy! Jen tak dál! Pište, ať víme, z čeho máte radost i co vás tíží.
Marťan - 17.10.2011 20:13:02
Taky se připojuju - akce super, moc díky. Jen prosím postrádám zelený triko - kdo si ho omylem přibalil, prosím doneste ho do klubovny.Díky
big - 17.10.2011 20:11:00
Pepo, přezdívku probereme na schůzce, zkusím se tam objevit.
Jozi, mám tě naplánovanýho na páteční od 15, protože tam je málo dětí. Ve čtvrtek už je hodně.
Jozi, mám tě naplánovanýho na páteční od 15, protože tam je málo dětí. Ve čtvrtek už je hodně.
Marťa - 17.10.2011 19:01:20
Ach... těším se na další výlet!!Bíle Karpaty určo pojedu!!!!Těším se moc a pozdravuju všechny pápá
jozi - 17.10.2011 17:03:00
bigu mohu prosím přijít tedy s munzíken ve čtvrtek na schůzku?a jet s vámi na další akci?
Katysh - 17.10.2011 09:42:47
Já děkuji zase všem, co jeli - bez vás by to ani nešlo. A jsem moc ráda, že se akce líbila. Gogo, tys to fakt krásně zdokumentoval
!!
!! léňa - 17.10.2011 00:29:21
Moc pěkné fotky.A nejen z fotek jsem usoudila,že akce byla skvělá, ale také z vyprávění Kathys a Pokyho.Též závidím.
Havizz - 16.10.2011 23:06:51
Já si furt lámal hlavu, jaká že to mrtvola, a tak si tak projíždím fotky a - BUCH - div nespadnu ze židle!!!
Hooodně dobrý, fotky perfektní, akce vypadá skvěle, musím Katysh a všem co se podíleli vyjádřit hluboký obdiv!
Hooodně dobrý, fotky perfektní, akce vypadá skvěle, musím Katysh a všem co se podíleli vyjádřit hluboký obdiv!
big - 16.10.2011 21:32:22
Fotky totálně boží!!! A ta mrtvola - živola!!! Jak jsou všici zděšení!!! Úžasný!!! Závidím!!!
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou





















































:/

