Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
big - 2.9.2011 20:48:31

První schůzka dopadla na výbornou! Pitris, pak ti to zapíšu do žákovský Dvacet devět člověků, z toho osmnáct dětí do 15 let. SLušný, co? Krásný počasí, schůzka měla spád, fáborky suprově vagradovaly, prostě paráda!
Beruš - 2.9.2011 09:11:58

Děkuji moc za přáníčka, víte, jak mi udělat velkou radost
Honzys - 1.9.2011 20:29:33

Beruš, přeji také vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, ať polničské děti nezlobí
gog - 1.9.2011 09:48:26

Beruš, přeji všechno nejlepší, krásné narozeniny a přijemné zahájení školního roku
Zlesi - 1.9.2011 08:16:36

Rok s rokem se sešel a Beruš je znovu krásných a sladkých 18 let. Jediná změna je snad v tom, že Beruš je krásnější, šarmantnější, moudřejší a mnoho jiných NEJ. Beruš, přeji Ti, ať takhle krásně zraješ a zraješ a zraješ….
big - 1.9.2011 06:14:42

Krásné narozeniny, Beruš! Ať Tě zdraví a štěstí neopouští a jsi pořád tak super!
A všem školákům přeju aspoň náznak úsměvu první školní den. Vono to pude, co? Co už....
big - 28.8.2011 22:07:14

Díky nadšencům, kteří pomohli s bouráním tábora:
Vítkovým - mámě, tátovi, Majklovi a Marťanovi, Havizovi, Pitrisovi a Pokymu. Jsem moc rád, že aspoň někdo si našel čas a vážím si toho!!! Díky!!!
big - 17.8.2011 20:30:12

Díky Lucysh za dokončení přehledu uskutečněných akcí
gog - 17.8.2011 20:07:31

díky
Marťan - 15.8.2011 21:01:43

Hodně štěstí a zdraví Gogo
beky a žanda - 12.8.2011 21:17:47

tak jsme konečně odpočatí po príma táboře! příští rok AHOJ!!!
gog - 11.8.2011 09:49:43

Děkuji všem!
Terez - 10.8.2011 18:00:13

Tábor super . Gogoušovi přeju opět všechno nejlepší v pravý den . Krásné narozeniny
Yettík - 10.8.2011 09:55:04

Gogo, i já Ti přeji vše NEJ....a parádně to oslav
Zlesi - 10.8.2011 07:41:41

to Gogo k narozeninám: Vše nejlepší a NEJvětší chlape
Beruš - 10.8.2011 07:16:23

To to letí, takže měj se stále prima a tak ,jak chceš. Vše nej a užij si oslavu
Zlesi - 8.8.2011 07:16:00

Teda Smoldo, z Tebe jednou něco bude!!!

Myslím, že VŠEM vedoucím, kteří byli na táboře a podíleli se na jeho přípravě, patří velké uznání. Kdo nezkusil, neví.
SMOLDA - 8.8.2011 07:00:49

Ahoj,tábor byl super.Oceňuji i náhradní plány při nepřízni počasí.Obzvlášť bych chtěl poděkovat Rosimu za celkovou realizaci dále Mírovi Skalníkovi za luxusní stravu.Flamberg byl dobrá volba.
SMOLDA - 8.8.2011 06:59:11

Ahoj,tábor byl super.Oceňuji i náhradní plány při nepřízni počasí.Obzvlášť bych chtěl poděkovat Rosimu za celkovou realizaci dále Mírovi Skalníkovi za luxusní stravu.Flamberg byl dobrá volba.
Marťan - 7.8.2011 15:06:27

Ahoj všechny zdravím po táboře.Bylo to super-taky se těším na příští rok.Všem hezký zbytek prázdnin