Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 4 návštěvníci:

4 cizí návštěvníci

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Sony - 6.8.2011 12:29:24

Ahoj, chtěl bych všem poděkovat za bezva tábor...
Už se těším, co vymyslíte za rok.
majkí - 6.8.2011 10:54:18

tak a máme po táboře
pitris - 22.7.2011 23:54:03

tak mafiáni, my vedoucí jsme připraveni a vyzbrojeni na další suprovej tábor! co vy? těšíte se? my jo! už zítra se s vámi uvidíme!!!
eMa - 22.7.2011 13:31:47

Ahojte vsichni duhaci, zdravim vas z Mosambiku a preji jak jinak nez opet paradni tabor! Mejte se vsichni fajn!!!!
Marťan - 12.7.2011 20:28:34

Ahoj vsem oslavencum přeji krásné narozky
big - 12.7.2011 07:56:09

Šéfi, i tobě přeju krásné narozeniny, buď dál věčně mladá, vyrovnaná, usměvavá, prostě hepy
big - 11.7.2011 20:05:26

Zlesi, přeju taky krásné narozky a věřím, že chladnou norskou krajinu doplňuješ něčím, co opravdu zahřeje A nezapomeň: láska sice zahřeje, ale uhlí je uhlí
Beruš - 11.7.2011 08:59:07

Zlesíku, doufám, že slavíš i v daleké dáli a že Ti po všech těch vrcholech zbyly síly. Připojuji se symbolicky a připíjím Ti , ať jsi stále tak bezva a ať si užíváš života a ....
pitris - 5.7.2011 18:13:56

ve Fotkách ke stažení jsou fotky z letošního stavění
big - 5.7.2011 18:12:05

Za vedení Duhy chci poděkovat všem, kdo zabezpečili letošní stavění tábora: tři Pastyříci, tři Zvolánci, tři Glajcovi, jeden Stránský, jeden Míra, jeden Haviz. Sice nás nebylo moc, ale ostudu jsme neudělali
Zlesi - 4.7.2011 19:46:45

Poky, všechno NEJ k té tvé dospělosti
big - 4.7.2011 18:42:20

tAK TOHLE TROJITÝ PřÁNÍ MÁ NA SVěDOMÍ NěJAKEJ INTERNETOVEJ ŠOTEK!!!!
big - 4.7.2011 11:17:21

Poky, ty chlape dospělej, přeju krásný narozky. Užij si je podle svýho gusta a nezapomeň, že už seš fakt velkej. Jinak zdraví, kousek štěstí, hodný lidičky kolem a samý skvělý zážitky!
Beruš - 4.7.2011 09:16:35

Teda, Poky, Jene, je to tady! Moc gratuluji a ať jde život . tak jak si přeješ. Krásnou oslavu a měj se stále fajnově.
lucysh - 1.7.2011 21:35:28

Už máme další část kroniky od Martina
Sony - 1.7.2011 17:55:37

Dík moc za vodu, chtěl bych moc poděkovat Zlesimu za skvěle zorganizovanou akci ale i všem ostatním za účast, kroniku a fotky.
mamka Jana - 1.7.2011 17:45:21

Ahoj všem, fotky i kronika z vody jsou parádní. Hned jsme se Soníkem zavzpomínali a těšíme se za rok. Ještě jednou díky.
gog - 1.7.2011 12:58:35

A tady jsou fotky z čínské restaurace a zmrzliny: https://picasaweb.google.com/brezoleum/CinskaRestaurace
lucysh - 30.6.2011 10:55:05

Ne, to měl být tento smajlík

jinak už tady máme i fotky, tak koukněte

https://picasaweb.google.com/brezoleum/Sazava2011
Zlesi - 30.6.2011 06:52:32

Opravdu velice vyvedená kronika

To Lucysh: Co to je za divny smajlík " " ? Má to snad něco znamenat???

Dnes by sem Lucysh ještě měla přidat fotky od jednotlivých vodáckých fotografů