Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
Zlesi - 6.6.2011 21:17:48
Z důvodu odřeknutí jednoho vodáka nabízím **jedno volné místo na letošní vodě**. Kdo se nestihl přihlásit a nebo nevěděl, jak na tom bude s časem, má VELKOU ŠANCI! Parťák a to k tomu ještě velice luxusní je zajištěn
**Pokud máte zájem, tam mi napište mail a neo přes telefon.**
**Pokud máte zájem, tam mi napište mail a neo přes telefon.**
Rosi - 3.6.2011 10:22:29
Já bych byl pro. Kdy razíme do Indie?
Jinak samozřejmě taky všechno nejlepší!
Jinak samozřejmě taky všechno nejlepší!
Zlesi - 31.5.2011 20:35:53
Dokonalé fotky z cykloakce
https://picasaweb.google.com/brezoleum/KolaLednice#
https://picasaweb.google.com/brezoleum/KolaLednice#
Yettík - 30.5.2011 11:35:33
Jo a ještě dodatek - VELKÁ POCHVALA patří taky Kubulovi, Beky a Žandě. nejsou to žádný máčky a zvládli to úplně v pohodě!
Yettík - 30.5.2011 11:33:59
Jj. je to tak! bylo to dokonale připravený! i ten deštík... kdo nejel,může jen závidět - dokonale blátivé cesty, speciální blátíčko a samá voda a všude
prostě jsme si to užili!!!
prostě jsme si to užili!!!
Zlesi - 30.5.2011 09:55:09
Musím pochválit Lucysh a všechny účastníky tohoto zájezdu za perfektně připravenou a zvládnutou akci!!!! Byla to BOMBA a všichni jsme si to užili. 26 km na kole v nepřetržitém dešti v Lednicko-Valtickém areálu bylo krásným a nezapomenutelným zážitkem, bobová dráha, dokonalé ubytování a 1000 dalších maličkostí, které dotvářejí pocit dokonalosti. V neposlední řadě jsme naplno využili sílu duhové dotace.
big - 23.5.2011 21:54:29
Gratuluji moc naší Kačulce k dnešnímu perfektnímu výkonu u státní maturity. Sice ji ještě čeká kousek (písemná část), ale už teď je to víc než optimistické!!! Je to naše borka!!!
A co další mačuranti? Kdy na to vlítnete? Sádlo? Vency?
A co další mačuranti? Kdy na to vlítnete? Sádlo? Vency?
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou






















































