Duhový most

Ráno jsme se probudili sbalili nasnídali a vypravili se do nedaleké ...

Do další akce zbývá:

201620172018
201920202021
202220232024
202520262027
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 5 návštěvníků:

5 cizích návštěvníků

Vzkazy duháků

Přidej vzkaz

Jméno:
Antispam:
Vzkaz:
Rosi - 28.4.2011 16:15:16

Tak, tady jsou dolary z akce:

6000,– za km, 2000,- čaj, 2000,- stromy, 10000,- poklad
2000,– za hru ve vlaku (Kubula, Munzík, Soník, Pasťa)
8000,– za odhalení trezoru si rozdělí James + Krči
6000,– za totéž Pasťa jako druhý
vši 2000,– za sběr čaje
vši 2000,– za stromy
Heri + Krči + Soník + Kubula 1000,– za svázané nohy
James 10000,– za najití pokladu
Pasťa 6000,– za najití pokladu podruhé
vši 10000,– za noční hru
Pasťa 10000,– za básničky
Heri 6000,– za básničky

9mm => 77000
Nachos => 91000
NE! => 50000
Zlesi - 28.4.2011 14:37:47

Super kroniky
poky - 28.4.2011 13:33:15

i já chci pochválit kronikáře za ryhlost kterou napasli parádní zápisy z akce
lucysh - 27.4.2011 21:18:30

No ne, už i od Pasti. Tak tentokrát máme všechny kroniky už hotové. Díky Pasťo, Soníku a Kubulo!
lucysh - 27.4.2011 21:14:51

Tak už je u i kronika od Jamese z výletu na Rosičku.
big - 27.4.2011 06:03:59

Krásná kronika i fotečky. Super akce!
Pavel - 26.4.2011 13:26:50

Musím pochválit Soníka a Kubulu, kronika je moc hezky napsaná ... a taky Goga za audiovizuální materiál
Rosi - 25.4.2011 22:37:09

Fotky a videa jsou super!
Yettík - 25.4.2011 20:18:50

Tak jsem to všechno zkoukla. A teda měli jste se opravdu bájoooo!
lucysh - 25.4.2011 20:03:13

A už je tu i kronika od Soníka a Kubuly
gog - 25.4.2011 18:47:06

Nikdo nepíše nic o velikonoční akci. Tak mě se líbila velice!!! Tady je spousta fotek a nějaký videa: https://picasaweb.google.com/brezoleum/VelikonocniBrno#
Sony - 19.4.2011 19:34:30

Vše nej jacku
Katysh - 18.4.2011 20:55:40

vše nej bejku
kača - 18.4.2011 20:35:08

Jacku všechno nejlepší
pitris - 18.4.2011 20:15:49

jack, vše nej!
Rosi - 18.4.2011 10:42:07

I já se připojuju. Všechno nejlepší, Žeku a půsu od ucha k uchu!
big - 18.4.2011 06:13:44

Žeku, ty kluku veselej, přeju krásné narozeniny, velkej dort, hodně dárků a pořád pusu od ucha k uchu
Rosi - 15.4.2011 14:41:47

Díky moc. Jako narozeninový dárek mám školení hlavních vedoucích, takže si to tu ve Žďáře užijte, já odjíždím na sever. =)
Beruš - 15.4.2011 12:50:42

Krásné číslo narozenin pro sympaťáka kluka, chlapa, muže či rytíře, tak ať Ti vše vychází a nic Ti neschází
big - 15.4.2011 06:07:37

Rosi, přeju krásné narozeniny, úspěchy ve škole i jinde, zdraví a dobrou náladu a ber všechno, co život přinese!