Vojto, takhle se to nedělá. Nejdřív se se mnou domluví rodiče, od kdy bys mohl chodit a za jakých podmínek. Potom ti dáme vědět. Myslím, že by bylo nejlepší začít v září, ne ke konci školního roku.
vojta j. - 14.4.2011 14:18:09
jo poky asi zase vrátím zá kámošema hel a mohl bych se tam jmenovat jozi poky?
Sony - 13.4.2011 18:48:42
Ahoj vši, našel sem pár fotek z Rosičky.
Vši se koukněte sem :
http://zdarsky.denik.cz/multimedia/galerie/2900657.html?section=1,3
poky - 13.4.2011 17:19:41
za video díík
Vojto co že ses rozhold vrátit do duhy?
vojta jozífek - 13.4.2011 14:05:44
a bude to asi do další akce
vojta jozífek - 13.4.2011 14:04:48
zase začnu chodit do duhy asi do oddílu ne za marťanem a michalem vítkem´hned jak přídu tak hned zaplatím slibuji
big - 11.4.2011 19:59:36
Joooooo, super video!!! To je něco!!!!
gog - 11.4.2011 16:08:26
Jjoj, bylo to super! Tady jsou fotky a šílené video z rozhledny: https://picasaweb.google.com/brezoleum/SPuexemNaRosicku#
Yettík - 9.4.2011 21:01:39
Díky všem PUEXákům a Pitrískovi za super větrnou sobotu. Byla to fakt vydařená skvělá akcička! díky moc
big - 8.4.2011 06:15:32
Všechno nejlepší Emě k svátku! Hlavně, ať se jí nožička uzdraví a "ráno skáče z postele"!!!
big - 7.4.2011 22:02:35
No, huráááá!!! Nový kroniky!!!! Paráda!!! Moc hezký!!!
big - 6.4.2011 16:08:13
Díky za tichou vzpomínku na Filouše...
Beruš - 6.4.2011 12:54:39
Fakt, dnes tady byl zrovna jeho dědeček, chybí všem
šéfí - 6.4.2011 10:03:02
Ahoj, dnes je to 3 roky, co nás opustil Fíla. Tímto mu v kruhu Duháků věnuji vzpomínku.
big - 1.4.2011 21:57:27
Díky všem za dnešní projevené gratulace i krásně strávené odpoledne a večer. Nádherná vzpomínka do archívu...
eMa - 1.4.2011 08:57:13
Hehe, to je dobrej apríl, big má prý 50
eMa - 1.4.2011 08:31:55
Bigouši, vše nej!
Sony - 31.3.2011 18:57:06
Chtěl bych se zítra omluvit ze schůzky, máme školní akci . Tak ahojky příští týden .