Vzkazy duháků
Přidej vzkaz
Rosi - 15.2.2011 17:09:52
**Termín tábora berte prosím zatím ještě s rezervou. Na lístečku začátkem příštího týdne se už objeví termín definitivní.**
big - 14.2.2011 20:06:04
Tak nějak jste asi úplně zamilovaný, že sem dneska nikdo nenapsal
Všem, koho se to fakt týká (ta zamilovanost), přeju, ať vám vydrží co nejdýl a plynule přeroste v něco daleko krásnějšího a trvalejšího
Nojo, rakváč vzpomíná na mládí...
Všem, koho se to fakt týká (ta zamilovanost), přeju, ať vám vydrží co nejdýl a plynule přeroste v něco daleko krásnějšího a trvalejšího
Nojo, rakváč vzpomíná na mládí...
lucysh - 14.2.2011 20:03:42
Takže letošní termín tábora je 24.7. - 6.8. Termín si zarezervujte a čekejte na přihlášky!
Jinak už je to i v plánovaných akcích...
Těšíte se?
Jinak už je to i v plánovaných akcích...
Těšíte se?
žanda - 13.2.2011 20:20:20
Beky už hlasovala, já už z našeho PC nemůžu .... ale stejně bych chtěla ještě jednu možnost: kvůli tomu, že mám rád(a) přírodu, kvůli kámošům a hrám ... co jste to tam ještě psali?
katysh - 13.2.2011 18:23:16
pravdu, jen a jen pravdu
tak to je hezký a ještě hezčí je, že jsem tam první
, to budem asi nejlepší
.
tak to je hezký a ještě hezčí je, že jsem tam první
, to budem asi nejlepší
. big - 11.2.2011 16:43:44
Hele hele, jak o nás píšou z Prahy:
Vyúčtování a závěrečné zprávy dužin byly v letošním roce hvězdné. Díky za váš přístup! Děkuji těm dužinám, které píšou čtivé a živé zprávy o činnosti nebo výroční zprávy, ze kterých je zřejmé jejich nadšení z dobrovolnické práce s dětmi. Jmenovitě bych chtěla poděkovat Duze Alternativní zóna, Maják, Klubáci, Světlov, Husot, Kluci od Rysí řeky, Jasmín, Kopretina, Rysi, Tuláci, Děsír, Klub Dlažka, KSKD, Outpost, TO Medvědi, Paprsek. Milé dužiny, za svá díla si zasloužíte literární ocenění, těšte se na ně. Na některé z vás se také obrátím se žádostí o publikaci vašich zpráv formou článků.
Vyúčtování a závěrečné zprávy dužin byly v letošním roce hvězdné. Díky za váš přístup! Děkuji těm dužinám, které píšou čtivé a živé zprávy o činnosti nebo výroční zprávy, ze kterých je zřejmé jejich nadšení z dobrovolnické práce s dětmi. Jmenovitě bych chtěla poděkovat Duze Alternativní zóna, Maják, Klubáci, Světlov, Husot, Kluci od Rysí řeky, Jasmín, Kopretina, Rysi, Tuláci, Děsír, Klub Dlažka, KSKD, Outpost, TO Medvědi, Paprsek. Milé dužiny, za svá díla si zasloužíte literární ocenění, těšte se na ně. Na některé z vás se také obrátím se žádostí o publikaci vašich zpráv formou článků.
Mini - 8.2.2011 21:38:53
Přidávám se ke gratulantům, a taky přeji všechno nejlepší Marťane
2Pit : ty bys taky pořád myslel jenom na jídlo ..
2Pit : ty bys taky pořád myslel jenom na jídlo ..
big - 8.2.2011 16:07:25
Přeju krásné narozeniny MArťane, hodně dárků, ale taky správnou náladu, bezva kámoše a spoustu super zážitků!
lucysh - 8.2.2011 15:37:42
Všechno nejlepší ke speciálním narozeninám (11 let v roce 2011) Marťane
tak si je taky speciálně užij
tak si je taky speciálně užij
eMa - 8.2.2011 09:58:20
Tý jo, to je dobrý v roce 2011 mít 11 let. A to by mě zajímalo, co jsi měl na vysvědčení, jestli taky samý 111111, tak to už se mi zdá těch 11111 trochu dost, nemyslíš? Tak se měj hlavně jedničkově!!!
- Odkazy na webu:
- Jak sbalit batoh
- Stopy
- Kurz jízdní řády
- Odkazy na netu:
- Duhový zpěvník
- Jízdní řády
- Žďár nad Sázavou






















































