Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Teplo jako na Sibiři, aneb pohodový víkend v Horkách

Sobota 3.12.2011


V sobotu jsme se sešli na Žďárském nádraží a odjeli jsme vlakem do nedaleké Přibyslavi,  odkud jsme se vydali na pochod na  naši základnu pro tento víkend.

Po příchodu jsme zjistili nemilé překvapení že jsme na základně měli asi nevítanou návštěvu.

Museli jsme si připravit dříví a tak jsme pokáceli strom a nachystali dřevo na  topení, abychom si odpočali tak jsme se rozdělili do dvou družstev a zahráli basebol a konvičkovanou.

Na večer jsme si připravili spaní a na kamnech jsme si ohřáli každý sám v ešusu večeři.

Tajemným nočním pochodem po blízkém okolí jsme den ukončili, spát se nám však ještě nechtělo a tak jsme si zahráli palermo.

Utahaní jako koťata jsme šli po večerce spát.

Mates

Neděle 4.12.2011


Účastníci: všichni ze soboty + Mini a Big

Budíček měl být o půl osmé. Díky našemu šéfíkovi jsme vstali až v 8:15. Krásný den začal krásnou rozcvičkou směr svah. Když jsme doběhli zpět sbalili jsme si spacáky a všechno ostatní, šli na ranní hygienu a začali chystat snídani.
U snídaně jsme na druhé straně mostku viděli, jak si to tam kráčí myslivci. Konal se hon na prasata (nikdo se nebál) a tak jsme zůstali u stolu, než se nám uvolní louka na frisbee. Netrvalo to ani moc dlouho a hon skončil. Odebrali jsme se na hru. Náš tým byl velmi silný, ale i přesto jsme zrovna nevyhrávali. A najednou jsme viděli růžovější budoucnost. Na druhé straně potoka se objevili dva statní chalani (Big a Mini). Bylo nás v týmu sice o dva více, ale bodík(y) šly nahoru.
Opětovně i tento den následovala hra Konvice. Hra už byla promyšlenější a hráli jsme jí všichni. Během hry nás s Jamesem čekal malý pád do potoka. Kdybychom neměli Zlesiho už by jsme se z potoka nedostali. Rány pofoukal a jelo se dál. Naše skupinka tentokrát vyhrála.
Tedy, nezbývalo nic jiného než se odebrat na oběd. Opekli jsme buřty (někdo i jablka), uklidila se kuchyň a marodka a vyrazili jsme do Stříbrných Horek na vlak. Na začátku jsme hnali, ale pak se tempo zvolnilo.
Dorazili jsme na nádraží, kde Zlesi ukončil akci. Nastoupili do vlaku a jelo se domů.

Terez

< Zpět do kronik | Galerie Fotek