Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Předvánoční duchový zájezd do Jihlavy, aneb teplo v podzemí

Sobota 17.12.2011


Sešli jsme se ráno, asi tak okolo 9, ve velice hojném počtu téměř 50 lidí. Bylo nás dost na naplnění soukromého autobusu, který pro nás záhy přijel. Cesta do Jihlavy uběhla velice rychle, protože v soukromém autobuse jsme mohli zpívat a hrát, a toho jsme opravdu hodně využili. Asi za 45 minut nás řidič, tipoval bych že Karel, vyložil u jihlavské ZOO. Ještě v autobuse jsme dostali malý kvíz, který jsme měli v ZOO vyplnit, samozřejmě, že někteří neposlouchali a natipovali ho už v autobuse =).
Na rozdíl od mého očekávání to bylo v zimní ZOO naprosto úžasné. Byli jsme tam vlastně úplně sami, ani zima nám moc nebyla a a kdyžtak jsme rychle zalezli do nějakého tropického výběhu. I přes to, že byla skoro nula téměř všechna zvířata venku, dokonce i třeba tygr se zimy nezalekl a šel se nám ukázat. Po pár hodinách v ZOO jsme se znovu sešli u východu a pomalu jsme se vydali k jihlavskému podzemí. I přes to, že už jsem tam byl znovu se mi tam velice líbilo, možná taky proto, že v podzemí bylo asi o 5 stupňů více než venku. Po prohlídce, která trvala necelou hodinku jsme od Bia dostali úkol trochu se podívat po jihlavských kostelech a podle jejich jmen vyplnit tajenku s úkolem, který jsme měli provést.
Nevím jak ostatní skupinky, ale naše skupinka se rychle odebrala k nejbližšímu Wifi vysílači a pomocí všemocného Googlu jsme tajenku zjistili celkem rychle a bez bolavých nohou. Po vyhodnocení hry jsme měli rozchod po vánočních trzích, kde byla naprosto úžasná atmosféra.
Nakonec jsme všichni celí promrzlí dostali k autobusu a za vydatného zpěvu odjeli zpátky do Žďáru.

Heri

< Zpět do kronik | Galerie Fotek