Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Tajemné sochy moai, aneb velikonoční nadílka v Sázavě

Pátek 6.4.2012


Účastníci: Beruš, Yetti, Big, Pitris, Kájka, Gogo, Poky, Heri, Hanz, Pasťa, Preclík, Pejchy, Rudík, Beky, Deni, Krči, Marťan, Mates, Žanda, Terez

Sešli jsme se v 16:20 v hale ČD. Když došli poslední, nastoupili jsme do vlaku, který nás odvezl na ,, Velikonoční Ostrov “. Jen co jsme se uvelebili ve vlaku, hned jsme zas vystupovali. Cestou nám ale Yetti s Beruš rozdaly papírky podle kterých jsme se na nádraží bez mluvení našli. Každá skupinka svůj název společně předvedla a my ostatní hádali co jsou.

Došli jsme do školy na Velikonočním ostrově (Sázavě) a zabydleli se v jedné třídě. Když každý dojedl svou večeři, odevzdal buchtu od maminky a pestrobarevné vajíčko. Beruš nám vyprávěla  o Velikonočním ostrově a každý si udělal sádrovou masku svého obličeje. Zvládli to všichni.

Ten večer jsme stihli ještě pár her, hygiena a šup do spacáku. Big nám přečetl pohádku.

Beky

Sobota 7.4.2012


Ráno nás čekal budíček a Heriho rozcvička. Velké talíře  plné buchet od maminek byli hned prázdné. Pak nás čekal celodeňák. Šli jsme po staré trati a všechny (a obzvlášť ty mladší) bavilo skákat po pražcích. J.  Celou cestu jsme hráli plno her. Zážitek akce byl, jak Poky vlezl do „chodby z kamene“ a když se z ní vrátil měl rozraženou hlavu a upozorňoval vedoucí „ Pozor, je to tam nízký. “ U mamuta jsme si opekli buřtíky a šli jsme do Brdičkova mlýna. Tam jsme měli vidět jak se okovává pštrosí vejce, ale NEVIDĚLI, protože jsme museli za deště vyrazit, abychom se včas vrátili. Šli jsme přes KONEC SVĚTA a na Peperek, kde jsme hráli Ruskou schovku. Cestou se odpojilo pár jedinců do hospody. Když jsme přišli do školy a najedli jme se, Gogo nám zapnul Dancepad a hráli jsme různé hry. V průběhu her se hlasovalo, kdo má nejhezčí vajíčko. Na prvním místě byla Kájka a Yetti, na druhém Pitris a Žanda a na třetím Gogo. Hned po vyhlašování jsme hráli další hru. Při ní byl jeden slepý. Ten měl jít po schodech a ostatní mu říkali kudy má jít. Nesměl stoupnout na lístek jiné barvy než červené a musel vzít tři v nejrychlejším čase, ale také mohl vzít BONUS. Byla to super hra. Večer jsme  měli noční hru. Byli spolu

-  Pasťa, Žanda a Hanz

-  Terez, Ruda a Mates

-  Deni, Beky a Preclík

-  Krči, Marťan a Pejchy

Prvně jsme běželi k Beruš. Tam jsme jí museli říct 18 slov na začáteční písmeno jednoho z nás. Potom jsme běželi za Kájkou, kde jsme museli ukázat pantomimicky  zvíře, pak k Bigovi, kde jme každý musel uvázat správně uzel a pojmenovat ho, potom za Pitrisem, u kterého jsme se 10x otočili na jednu a 10x na druhou stranu. Nakonec za Pokym. U něj jsme každý prolezl rourou na prolézačce a udělat 30 dřepů. Ten nám ještě zkontroloval větu,  kterou jsme poskládali a utíkali jsme zase do školy. Tam se nám zastavil čas. Vyhrála skupina Deny, na druhém místě skupina Pasti, na třetím skupina Terez a na čtvrtém místě se umístila Krčiho skupina.

Žanda

Neděle 8.4.2012


V neděli jsme šli na půldenní výlet k Sázavskému koupališti. Tam jsme si udělali z kamene hlavy jaké jsou na Velikonočním ostrově a poslali je na vorech, které jsme si také vyrobili.

Akorát jeden se potopil, jinak žádný.(Selhala asi technika.) Když jsme se vrátili čekala na nás výborná polévka s topinkami. Mňam J!!!!! Potom jsme si zabalili a začal úklid. Když jsme uklidili, zahráli jsme si ještě poslední hru, Poky nám k tomu zahrál na kytaru. Když jsme se octli ve Žďáře, tak než jsme vylezli do haly ČD všichni jsme si dali masky na obličeje a jakmile nás rodiče uviděli celá hala se roztřásla smíchem.

 

Moc děkujeme za super akci Beruš, Yetti a ostatním vedoucím. Moc se vám povedla.

 

Sepsali : Žanda a Beky

Beky

< Zpět do kronik | Galerie Fotek