Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Tajemství čtyř živlů, aneb čarodějnice u přehrady

Pondělí 30.4.2012


Na Čarodějnice (tj. 30.4.2012) jsme se sešli před klubovnou v 15 hod. Bylo nás celkem dost. Tento den se konaly dvě akce – Regata a Čarodějnice. Když jsme se všichni sešli, Poky a Čely nám řekli o své nalezené Moreně v řece, u které byla zpráva zašifrovaná tajnou řečí. Dozvěděli jsme se v ní o  přírodních živlech. Pak už byla zahájena první z akcí – Regata.

Každý z účastníků měl svůj vor nebo loďku, která soutěžila ve kráse a rychlosti. Přesunuli jsme se ke Stavišti, odkud začínal závod. Nejdřív byla soutěž krásy všech plavidel. Vystavili jsme je do řady a hodnotili. Vyhrála Matesova duhácká loď, druhý byl Smolda. Oba dostali zvláštní čin. Pak už následovala soutěž v rychlosti. První v cíli byla Smoldova loď.

Následně jsme se odebrali zpět na místo startu, zde na nás čekala další zpráva. Závodem Regatou byl splněn živel – voda. Šli jsme do lesa blízko Staviště. Dostali jsme další zprávu. V ní bylo jak splnit další z živlů – zemi. Měli jsme určit sever bez kompasu a buzoly. Čely a James se s Morenou, kterou jsme pořád nosili u sebe, odpojili. Všichni ostatní šli na blízkou louku, kde hráli hry. Nejdřív jsme hráli fotbal. Po menším přesunu na druhý konec louky jsme hráli zaháněnou. Potom jsme se přesunuli za Jamesem a Čelym, kteří mezi tím našli místo na zpálení Moreny, to proto, aby jsme tím zničili všechno zlo. Na večeři jsme si opekli špekáčky a zapálením Moreny jsme úspěšně  zvládli živel poslední-oheň. Pak se hrála hra na špehy. Od každého ze dvou týmů se vybrali 2 špehové. Každý tým si schoval poklad. Ti špehové si měli zapamatovat toto místo a pak ho popsat ostatním z týmu, ale se zavázanýma očima. Pak začal Poky hrát a zpívat, někteří se přidali. Asi v 22.00 jsme se vydali zpět do Žďáru k Průmyslovce, kde byl rozchod.

Akce byla super,a plná zážitkůa zkušeností.

Kubula

< Zpět do kronik | Galerie Fotek