Vánoční besídka

Před chvilkou ještě pršelo. Asi nikdo nepřijde. Nakonec se začnou ...

Do další akce zbývá:

200920102011
201220132014
201520162017
201820192020
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Záhady pyramid, kronik i broučků u Štarkova

Pátek 18.5.2012


V pátek 18.5.2012 jsme podnikly víkendovku s názvem Záhada pyramid.

Sešli jsme se všichni na busovém nádraží a s nástupem do busu nás čekalo spoustu dobrodružství.Když jsme vystoupily z busu,čekala na nás delší cesta s nějakou tou hrou a nakonec krásný starý srub.Po cestě nám vyhládlo,tak jsme vytáhly bašty z domova a pěkně jsme se nacpaly.S plným břichem jsme se vydaly pro vodu na vaření ke studni kde se mě moc líbilo.Také jsme si vyšly na zříceninu Štarkov kde jsem se pěkně praštil do hlavy ale jelikož mám hlavu tvrdou,tak se nic nedělo a šli jsme dál.Bohužel jsem díky tomu nesplnil čin mlčení,řekl jsem AU.Když jsme došly zpátky na srub,zasedli jsme všichni ke stolu a Big nám vykládal o pyramidách,faraonech a mumiích.

Jelikož jsem šel první spát,nevím co bylo dál ale vím že první den byl supeeeeeeeer!!!!!!!

Bertík

Sobota 19.5.2012


V sobotu jsme vstali v 8:00 a po rozcvičce a hygieně jsme se šli chystat na celodenní výlet.

Vyšli jsme kolem 10:00 a šly jsme přes Prosičku (z které byl nádherný výhled) do Jimramova.

Když jsme přišli do Jimramova navštívily jsme restauraci a bufet kde jsme si koupily pití. Potom jsme navštívily místní muzeum kde nám místní kronikář pan Pavel Novotný ukázal kroniky z 19 století i součastné kroniky . Potom jsme šly do místnosti věnované místním rodákům, mezi které patří např. Jan Karafiát (autor knihy o broučcích). Poté jsme si prohlédli další místnost a vydali jsme se na cestu zpět. Když jsme přišli ke srubu hráli jsme hry na louce. Když se začínalo stmívat šli jsme dovnitř kde nám Poky s Cupy hrály na kytary. A pak kdo chtěl šel na stezku odvahy. Potom jsme šly spát, a tím den končí.

Krči

Neděle 20.5.2012


Ráno jsme vstali a měli jsme rozcvičku, při níž jsme pozdravili slunce a po rozcvičce jsme šli k řece. Tam se někdo vykoupal, někdo ne a vrátili jsme se zpátky ke srubu. U srubu jsme měli snídani, kde nám big řekl, co si má sbalit na výlet. Při chystali jsme se a vyšli jsme na opačnou stranu, než jsme šli před tím. Cestou jsme plnili různé činy, hráli hry, jako třeba pana a orel a jiné. Šli jsme i přes Polsko, kde byl nádherný kopec. Cestou k němu jsme se ztratili, jelikož měli modrou v lese, kde se špatně hledala. Když jsme přišli ke srubu, zkoušeli jsme plnit činy, šli jsme k řece, prostě jsme měli odpočinek. James, Krči a někteří vedoucí nám připravili oběd. K obědu byly buchtičky s krémem. Po obědě, už jsme šli uklidit, umýt nádobí, sbalit a tak dále. Po těchto činostech jsme šli na autobus. Čekání na autobus, jsme si zkrátili hraním her, a když autobus přijel, odvezl nás zpátky do Žďáru nad Sázavou.

Jarda

< Zpět do kronik | Galerie Fotek